OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Karpiówka padła po Kuchennych Rewolucjach

Pierwotnie lokal funkcjonował pod nazwą “Zajazd u Stefana” i można było w nim zjeść prosty, domowy obiad. Właściciel postanowił przeprowadzić Kuchenne Rewolucje i zaprosił Magdę Gessler. Gwiazda TVN-u przemieniła niewielki lokal w Karpiówkę, sugerując, że ryba ze stawów milickich będzie pożądanym produktem w niedużym mieście.

+

Lokal wewnątrz został wyłożony folią aluminiową, co nie każdemu przypadło do gustu. Dania, co można wyczytać z opinii w internecie miały skrajne oceny. Raz były pyszne, innym razem nie łechtały podniebienia. Ostatecznie 3 lata po Kuchennych Rewolucjach lokal został zamknięty, a na drzwiach widnieje kartka, że lokal jest do wynajęcia.

Podobny los spotkał Pomidorowe Bistro w Kaliszu. Tam lokal także się nie obronił.

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Barbara
3 miesięcy temu

Nie mogę zrozumieć, ja ta Geslerowa wymyśla taki dania specyficzne jak karp w takich małych miejscowościach, przecież nikt nie będzie chodzić codziennie jeść karpia, rybę, która nie każdy lubi.I jak Ci ludzie się na to zgadzają, robi się z niej guru kuchni, a idźcie do jej knajpy w Wawie, to zobaczycie, drogo, kadeci kelnerzy , więcej nie pójdzie.Nie powinna mieć tego programu i podpisywać się, rzucając garnkami itd

1
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x