Komendant policji pozamiatał swoją sprawnością

Udostępnij
Tweet

Ostrowscy policjanci zostali nominowani przez kolegów z Kępna. W akcji chodzi o wykonanie 10 pompek. Nagranie z wykonywanym zadaniem trafia do internetu i w ten sposób promuje akcję #GaszynChallenge Jej celem jest zbiórka pieniędzy na rzecz chorego na SMA Wojtusia Howisa z Galewic.

+

Ostrowscy policjanci nominowali strażaków z PSP w Ostrowie Wlkp., funkcjonariuszy z Aresztu Śledczego, a także policjantów z komendy w Krotoszynie.

To co zasługuje na wielkie uznanie, to forma pana komenda Piotra Wilkowskiego. Jako jedyny z całej, licznej grupy funkcjonariuszy zrobił 10 pompek z klaśnięciem. Jak widać „generał” z ostrowskiej komendy może być inspiracją dla innych. Pokazał, że zdobycie intratnego stanowiska nie musi się wiązać z wyhodowaniem brzuszka.

„Dziękujemy za nominację Policja Kępno! Podjęliśmy rękawice i wyzwanie wykonane!
Wojtuś, jesteśmy z Tobą i Twoimi rodzicami, trzymamy mocno kciuki!!!
A teraz nominujemy Komenda Powiatowa Policji w Krotoszynie Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim oraz Areszt Śledczy w Ostrowie Wielkopolskim. Powodzenia!👊

#GaszynChallenge to akcja strażaków ochotników z Gaszyna. W ramach wyzwania wystarczy zrobić 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorego na SMA Wojtusia Howisa z Galewic lub w łatwiejszej wersji nie zrobić pompek ale wpłacić minimum 10 zł. Każdy, kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne przynajmniej 3 osoby, które mają 48 godzin na wykonanie zadania.” – informują ostrowscy policjanci.

Link do zbiórki:
https://www.siepomaga.pl/wojtus

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Strażacy powitali nowy wóz (zdjęcia)
Subskrybuj
Powiadom o

37 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
37
0
Napisz co o tym sądziszx