OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Spotkali się na piwo w aucie. Dostali mandat

Czterech mężczyzn z powiatu ostrzeszowskiego nie stosowało się do wprowadzonych 24 marca 2020 roku obostrzeń dotyczących poruszania i gromadzenia się osób. Postanowili spotkać się we czwórkę na piwo w samochodzie. Ukarano ich mandatami.

+

W środę, 25 marca 2020 roku około godziny 20:00 dyżurny KPP w Ostrzeszowie otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Palaty ma stać pojazd, w którym grupka osób ma spożywać alkohol.

Patrol podejmujący interwencję potwierdził, że w unieruchomionym pojeździe znajduje się czterech mężczyzn. Panowie spotkali się tam wyłącznie w celach towarzyskich. Funkcjonariusze nie widzieli podstaw do ulgowego potraktowania mężczyzn. Ich nieodpowiedzialna imprezka nie tylko łamie wprowadzone zaostrzenia przepisów, ale też podnosi ryzyko epidemiologiczne. Cała czwórka została ukarana mandatami w wysokości 100 złotych każdy.

Przypominamy o treści Zarządzenia Ministra Zdrowia z dnia 24 marca 2020 roku. Wprowadza się całkowity zakaz gromadzenia się osób – nie licząc członków najbliższej rodziny. Respektujmy nowe przepisy dla dobra całego społeczeństwa i, co najważniejsze, nas samych.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x