Proboszcz spod Ostrowa umówił się na seks z 16-latkiem (aktualizacja 4)

Kontrowersyjny biznesmen Zbigniew Stonoga opublikował na jednym ze swoich kanałów materiał wideo, w którym przedstawia historię proboszcza z powiatu ostrowskiego. Ksiądz umówił się na seks z 16-latkiem.

+

Przed spotkaniem z domniemanym 16-latkiem nastąpiła seria wiadomości. Proboszcz i ofiara wymieniali się preferencjami seksualnymi. Do spotkania doszło na parkingu marketu przy ul. Paderewskiego w Ostrowie Wlkp.

Ksiądz na widok mężczyzny filmującego go telefonem, natychmiast odjechał. Później zadzwonił do niego Zbigniew Stonoga, który nagrał rozmowę. Wynika z niej, że proboszcz przyznał się do swoich słabości i prosił o danie jeszcze jednej szansy.

Ostatecznie nagranie pojawiło się w internecie wraz z wizerunkiem proboszcza i dowodami potwierdzającymi prawdziwość historii.

Czy kuria tradycyjnie przeniesie proboszcza do innej parafii?

Aktualizacja

Pół godziny od publikacji na profilu związanym ze Zbigniewem Stonogą służby zostały wezwane do próby samobójczej na terenie plebanii. O godz. 22:10 dojechała karetka.

Księdza zabrano do szpitala z powodu przedawkowania leków. Był nieprzytomny, ale miał wyczuwalny puls.

Jak oświadczył Zbigniew Stonoga, o godz. 20:11 powiadomił dyżurnego ostrowskiej komendy o możliwym zamiarze targnięcia się na życie.

– Ksiądz został odwołany z urzędu proboszcza parafii i zawieszony w wykonywaniu czynności kapłańskich – informuje ks. Marcin Papuziński z kaliskiej kurii.

– Pacjent został przyjęty w stanie ciężkim do ostrowskiego szpitala. 40-latka przetransportowano specjalistyczną karetką do Ośrodka Ostrych Zatruć w Poznaniu – informuje ostrowski szpital.

POLECANE NEWSY

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zbigniew Stonoga
1 rok temu

Tak mi wstyd, kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień…

1
0
Napisz co o tym sądziszx