OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Zderzenie na wiadukcie na Sadowej. Zagapiła się po pijaku na pieska

Zderzenie na wiadukcie na Sadowej. Zagapiła się po pijaku na pieska

Zagapienie się na pieska było przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło na wiadukcie na ulicy Sadowej w Ostrowie Wielkopolskim.

+

Kobieta kierując Citroenem jechała w stronę ulicy Wrocławskiej. Na wiadukcie spojrzała na pieska i wpadła w poślizg. Zderzyła się z jadącym z przeciwka Peugeotem.

Pomimo mocno uszkodzonych aut nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Sprawczyni wydmuchała prawie półtora promila.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Koszulki męskie na każdą okazję – 3 modele, które musisz mieć w swojej szafie
27 komentarzy
27
0
Napisz co o tym sądziszx
×