OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Na Zębcowskiej kolizja motocykla z autem

Na Zębcowskiej kolizja motocykla z autem

Na ulicy Zębcowskiej doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Kierowca Fiata zajechał drogę motocykliście, ten postanowił ratować się uślizgiem. Na szczęście nie doszło do kontaktu fizycznego i motocyklista wyszedł bez poważniejszych obrażeń.

+

Na miejsce skierowano straż pożarną, karetkę i policję.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Będą rodzić w Ostrowie, bo u nich oficjalnie zamykają porodówkę!
21 komentarzy
21
0
Napisz co o tym sądziszx