OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Odnaleziono 35-latka

Odnaleziono 35-latka

Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego wspólnie z najbliższymi 35-latka ustalili miejsce jego przebywania. Dzisiaj mężczyzna został odnaleziony cały i zdrowy. Przebywał na terenie powiatu jeleniogórskiego. Mężczyzna 2 lutego 2020 roku wyszedł z jednego z pensjonatów na terenie Karpacza i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

+

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  E-call postawił służby na nogi. Powód zgłoszenia okazał się zaskakujący
39 komentarzy
39
0
Napisz co o tym sądziszx
×