OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Dramatyczna relacja o znieczulicy pod dworcem PKP

Do naszej redakcji napisał Pan Dariusz, który wczoraj rano przejeżdżał przez Ostrów. Przy dworcu PKP leżał mężczyzna, który miał drgawki. Reakcja osób postronnych zbulwersowała autora poniższej relacji.

+

“Znieczulica

Będąc u was w mieście dopadła mnie wasza znieczulica. No może nie wszystkich, ale powiem wam, bo aż mnie to wk**wiło.
Mianowicie rano przejeżdżajac koło dworca zauważyłem leżącego człowieka na chodniku, z drgawkami. Parę metrów dalej stała grupka ludzi z kamizelkami sprzątających ulicę. Obok postój TAXI. Jakieś 20 metrów dalej w oknach ochrona dworca i k**wa co… facet leżący na chodniku, a wszyscy się patrzą.

Zatrzymałem auto, podbiegłem zacząłem udzielać pomocy. Gość leży, ma atak padaczki, a w około ludzie się patrzą. Gość z okna z ochrony dworca zamiast wybiec i pomóc, bo mają co chwilę szkolenia, to tylko mówi, że zadzwonił po pogotowie.

15 min czekam na karetkę i dalej jej nie ma. Faceta doprowadzam do ładu. Wsadzam do taksówki, aby zawiozła go na SOR i żeby taksówkarz wszedł z nim i mu pomógł. To on obrażony… Ale jak mu dałem 20 zł aby zawiózł i wszedł z nim to odrazu aż się ucieszył.

Kuwa ludzie co się z wami dzieje. Każdego z nas może to spotkać na ulicy. Nie bójmy się podejść i zapytać czy coś się stało, czy ktoś potrzebuje pomocy. Normalne parę słów. To obcy Rosjanin podszedł do mnie, kupił temu Panu butelkę wody jak go trzymałem osłabionego, a reszta, koło 20 osób tylko stała i się patrzyła.

Do tych z ochrony dworca ciężko było ruszyć dupe podejść 20 m i zobaczyć co się dzieje że człowiek leży na ulicy? Na h…. macie te szkolenia co chwilę z pomocy i do taxi kierowców z postoju, kiedyś jak wam się coś stanie, to nie płaczcie, żeby ktoś wam pomógł, bo wasza wczorajsza znieczulica i tekst, że gość pewnie pijany, bez sprawdzenia, były nie na niejscu. Stracony kurs czy stracenie jednego klienta dalibyście się wydymać.

Sorry za słowa, ale znieczulica tych osób mnie wczoraj normalnie rozwaliła. Miłego dnia i Panu spod dworca powrotu do zdrowia.”

91 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
91
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x