OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Zderzenie Hondy i dostawczego na Traugutta

Zderzenie Hondy i dostawczego na Traugutta

Przed południem na skrzyżowaniu ulic Traugutta i Kordeckiego doszło do zderzenia dwóch aut. Pomimo dość sporych uszkodzeń nikt nie ucierpiał.

+

Sprawcą okazał się kierowca Hondy Civic, który jadąc ulicą Kordeckiego wjechał na czerwonym świetle. Doprowadził do zderzenia z dostawczym Renault.

Do posprzątania pozostałości po kolizji zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Akcja straży w sklepie Biedronka
9 komentarzy
9
0
Napisz co o tym sądziszx
×