OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Golas grasuje po mieście

Golas grasuje po mieście

Dwukrotnie w centrum Ostrowa widziano nagiego mężczyznę. Najpierw szedł w okolicy Placu Bankowego w stronę ul. Kościuszki. Następnego dnia wszedł do jednej z piekarni przy ul. Wrocławskiej, gdzie po zdjęciu kurtki okazało się, że nic więcej nie ma ubranego.

+

Do zdarzenia w piekarni doszło dzisiaj przed godziną 7:00. Mężczyzna wszedł za kasę i rozpiął kurtkę. Był całkowicie nagi. Mężczyzna zachowywał się irracjonalnie. M.in. zaczął jeść surowe ciasto. Ekspedientki w obawie o siebie i klientów, zamknęły intruza wewnątrz i wezwały ochronę oraz policję.

Sprawcę wybryków ukarano dwoma mandatami karnymi. Jeden za nieobyczajny zwyczaj, drugi za awanturowanie się.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Zderzenie Toyoty i Peugeota przy Przepompowni (ZDJĘCIA)
33 komentarzy
33
0
Napisz co o tym sądziszx
×