Aktor spod Sądu zaatakował Mikołajczyka

Wyniki do Senatu w naszym okręgu przyniosły zmianę. Po 4 latach z mandatem Senatora żegna się Łukasz Mikołajczyk. Na swoim służbowym profilu podziękował za poparcie i pogratulował Ewie Mateckiej sukcesu. Porażka stała się okazją do ataku na jego osobę przez aktora z Ostrowa Wielkopolskiego Roberta Zawadzkiego, znanego z występów przed ostrowskim sądem w ramach „obrony demokracji”. Treść jego wypowiedzi wzbudziła reakcje wśród innych internautów.

+

Robert Zawadzki napisał:

„Czas pakować walizki i zamykać fanpage. Ogromnie się cieszę, że chociaż w moich rodzinnych stronach taki szkodnik ja ty został wyeliminowany. Towarzyszu Mikołajczyk, fakty są takie, że przerżnąłeś drugie wybory z rzędu. Słabą miałeś pozycję w partii i kiepskim senatorem byłeś skoro nawet przy tak dobrej koniunkturze nie dałeś rady. Jestem dumny z mieszańców Ostrowa i całego okręgu. A teraz sio w niebyt!”

Na to odpisała Krystyna Wojczyńska:

„Pan Zawadzki miłośnik demokracji i kultury w życiu publicznym!?-„sio” to może sobie pan warknąć na muchę, która wokół pana niektórych części ciała lata a nie do drugiego człowieka! O wartości człowieka świadczy jego stosunek do bliźnich, pan pokazuje chamstwo w wypowiedzi, mam nadzieję, że w życiu zawodowym jest pan już tak samo jednoznaczny w wyborach i bezkompromisowo i bez koniunktury będzie Pan kreować swój wizerunek „demokraty”, życzę wielu spektakularnych sukcesów zawodowych nie tylko w marnych serialach, ma Pan potencjał a traci go na wypowiedzi o tak miernej wartości intelektualnej, wstyd panie Europejczyku- powiem z szacunkiem do faktu, że jest pan człowiekiem-ogarnij się”

Diana Połomska-Młodorzyniak:

„Boże ile jadu w panu A później ma być dobrze w Polsce jak ludzie swoimi komentarzami pokazuje jacy tak naprawdę są . Pozdrawiam serdecznie i zycze panu troszkę pokory. Wstydzę się że żyje w środ taki podłych ludzi.”

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

84 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
84
0
Napisz co o tym sądziszx