OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

4 osoby poszkodowane po wypadku w Raszkowie

We wtorkowe popołudnie doszło do kolejnego wypadku w Raszkowie. Na ulicy Wałowej zderzyły się dwa auta osobowe. Przed godziną 17:00 zadysponowano 2 zastępy OSP Raszków, 2 zastępy straży z Ostrowa, karetki i policję. Powodem było zderzenie się Seata z Fordem Mondeo.

+

Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, przystąpiono do udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym. Do szpitala zabrano kierowcę z Seata, który okazał się sprawcą zdarzenia. Przewieziono także dwie osoby dorosłe wraz z dzieckiem.

18 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
loloo
1 rok temu

myslalem ze to znowu mlody..W

Seky
odpowiada  Koza
1 rok temu

Jak by jechali prawidłowo to by nie doszło do wypadku. Tam jest ograniczenie prędkości na odcinku kilku kilometrów. Więc sami sobie odpowiedzcie co zawiniło. Poza tym nikt nie patrzy w lustra które są zamontowane tylko wjeżdża na środek skrzyżowania, żeby lepiej widzieć ?????

Gość
odpowiada  Mm
1 rok temu

Dominik jak często jesteś na tym skrzyżowaniu?
Na skrzyżowaniach Wałowa – ktotoszyńska, Wałowa – koźmińska widoczność nawet z lusterkami jest słaba. A dzisiaj, kiedy nie ma tam lustra, wyjeżdżając z krotoszyńskiej nie widać praktycznie nic.

Raszków
1 rok temu

Obwodnica? ha ha

raszkowianin
odpowiada  Tomi
1 rok temu

Tam trzeba zrobić skrzyżowanie dwupoziomowe – bezkolizyjne!

Radomir
1 rok temu

Jadąc tą drogą trzeba się mieć na baczności bo nie wiadomo z której strony oberwiesz

Zbyszek
1 rok temu

Raszków to dziura i patologia.

Markus
1 rok temu

Tomi ma racje, to nie są skrzyzowania ,, jak każde inne,, bo nie na kazdym występują tak czesto kolizje czy wypadki. Tu zdarzenia drogowe występują co parę tygodni REGULARNIE! Wszystkie skrzyżowania na ulicy Wałowej są bardzo niebezpieczne ( duża prędkość z jednej strony plus tragiczna widoczność z drugiej strony)

Magda.
odpowiada  Tomi
1 rok temu

Ostatnio często chodzę z corkami na rynek i przechodzę w tamtym miejscu. Ale.chyba zacznę chodzić dalej i przechodzić w innym miejscu bo aż strach

Arleta
1 rok temu

Jak Ci sprawia trudnosc ta “krzyźowka” to jedz inną …

18
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x