OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Sytuację uratował monitoring. Zderzenie Bema-Batorego

W środę w godzinach popołudniowych doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulicy Batorego i Bema w Ostrowie. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że oboje kierujący wjechali na zielonym świetle.

+

Jeden z policjantów udał się do pobliskiej firmy, żeby sprawdzić nagranie z monitoringu zewnętrznego i wtedy okazało się że sprawczynią jest kierująca samochodem marki Kia. Zderzyła się ona z Fiatem. W kolizji na szczęście nikt nie ucierpiał.

8 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bolo
1 rok temu

Do pieprzyć babie podwójnie! Za cwaniakowanie! Bo przez takich idiotów/kłamców później ludzie się bujają po Sądach. Nawywijało się, to mieć odwagę przyjąć na siebie winę! Nikt głowy jej nie urwie za to.

1
1 rok temu

Za takie perfidne i specjalne wprowadzanie w błąd (kłamanie) również powinna być jakaś odpowiednia kara …
Dla mnie to właśnie za celowy wjazd na czerwony świetle powinno być zabieranie prawo jazdy, a niektórzy uważają, że za nie umyśle wjechanie w tył innego pojazdu – takie komentarze były pod wypadkiem pod Kępnem …

driver - ten prawdziwy driver
1 rok temu

Nóżka z gazu. Ja bym im pokazał jak się jeździ.

Alf
1 rok temu

A w poprzednich wypadkach nikt z policjantow nie pofatygował się obejrzeć monitoringu?

Blavo
1 rok temu

Szkoda kierowcy z tego bravo. Nieset baba była w innym świecie chyba, jak mówiła że ma zielone. Masakra niech idzie do okulisty.

CHWDP
odpowiada  Muszka
1 rok temu

W kolejce do lakiernika

Muszka
1 rok temu

Gdzie są ci cwaniacy co pisali ze sygnalizacja wadliwa bo po obu stronach wyswietla zielone?

Easy rider
1 rok temu

Takiego Patoka ściąć na rynku i będzie święty spokój, nie rozróżnia świateł to do przedszkola i ćwiczyć małpi móżdżek metoda Pawłowa i święty spokój, wstępnie się dogadali i powinni dostać zarzut składania fałszywych zeznań. Brawo ?

8
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x