OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Konfederacja zaprezentowała liderów do Sejmu

Konfederacja znana z takich liderów jak Korwin-Mikke, Braun czy z Narodowców ogłosiła w Kaliszu swoich liderów w okręgu wyborczym kalisko-leszczyńskim. Witold Stoch z Kalisza będzie otwierać listę tego komitetu wyborczego. Na drugim miejscu jest odolanowianin Ireneusz Czech. Za zbieranie podpisów odpowiada Antoni Wieczorek z Ostrowa Wlkp.

+

Lider listy to 27-letni Witold Stoch, absolwent prawa na Uniwersytecie Warszawskim, obecnie aplikujący na Radcę Prawnego. Założył kaliskie stowarzyszenie Koliber, promujące idee konserwatywno-liberalne. Jak sam pisze na swoim profilu na FB: “Chcę być głosem młodego pokolenia. Młodego pokolenia, które chce żyć i zakładać rodziny w moim regionie. W Kaliszu, w Lesznie i w Ostrowie Wielkopolskim. Młodego pokolenia, które chce prostych i niskich podatków, rozwoju gospodarczego oraz wolnej, suwerennej i silnej Polski.”

Drugi na liście jest mieszkaniec Odolanowa Ireneusz Czech. Na swoim Facebooku prezentuje m.in. jaki nastąpił podział przy okrągłym stole. Grafika wyróżnia komunistów, kapusiów oraz “żydokomunę”.

W ostatnich dniach Konfederacja zawiązała współpracę z rolnikami z całej Polski, oferując ich reprezentantom 6. miejsce na liście.

Według ostatniego sondażu dla TVN/TVN24 Konfederacja może liczyć na 5% poparcie.

26 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
wyborca
1 rok temu

Tylko Winnicki!

Błażej
odpowiada  suweren.
1 rok temu

Widać, że pisał to zagorzały PISowiec, któremu kładzenie łapy na pieniądzach wszystkich Polaków, w postaci zasiłków, jest już w porządku, ale myślenie w pierwszym rzędzie o kraju i narodzie, a nie o państwie, już przeszkadza.

Endek
1 rok temu

tylko Mike mi tu nie pasuje, sam ruch NARODOWY jest bardzo potrzebny !!!

suweren.
1 rok temu

taka skrajno prawicowa polityka doprowadziła również do wojny domowej w Jugosławi . Nastepnie rozpadu samej Jugosławi . To co zostało z tego to 30 lat spowolnienia rozwoju ekonomicznego w tym rejonie. W 21 wieku skrajne ludobójstwo . I na 3 pokolenia nienawiść do siebie narodów, rodzin i sasiadów. Skrajno Prawicowe, Nacjonalistyczne i odwrotnie komunistyczne ciagotki polityczne winduja zawsze tylko liderów politycznych – zas wyborcy zawsze, zawsze sa bic w d. . tego typu polityka zawsze wstrzymuje rozwój ekonomiczny kraju . Libralne poglady , rozwój edukacyjny, prawda historyczna, polityczna, wolne media, wolny wybiar sprawiedliwości, demokracja i szeroka praworzadność do filar dobrobytu kraju.
Ale- własnie skąd dostac takich popityków z takimi pogladami ? Kto bedzie na takich głosował ?
Czytajac i zyjac w powiecie ostrowskim nie bylo i nie ma takich osob w polityce.
Prywata, kasa, kolesiostwo, ustawki, parcie na szkło i władze, akcje, społki itp., Boze daj nam mezów stanu godnych wielkopolski i RP.
Kto to sa kandydzci : byli prezesowie zbankrutowanych firm, nijacy nauczyciele, byli ustawiani – a dzisiaj pomijani samorzadowcy i to z gminnej prowincji . Osoby ze wskazania politycznego a nie wyborczego.
kandydzaci kupczacy swymi osobami na lokalnych dozynkach , procesjach, targowiskach czy bazarach.
Osoby które zagubily sie w skakaniu z pariii do partii .

As
1 rok temu

Suoer

Kris
1 rok temu

Korwin na krola

AS
1 rok temu

konfederacja

AS
1 rok temu

co trzeba miec w głowie aby głosowac na partie lewicowe które otwarcie mówią ze tym co dużo pracują trzeba zabrac aby dać tym co pracować się nie chce TYLKO KONFEDERACJA

Młoda Gesslerowa
1 rok temu

Najważniejsze aby nie było monopolu władzy przez kolejne 4 lata

Czesław
1 rok temu

Gratuluje kandydatom, ja glosuję na LEWICE :)))

26
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x