OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Pierwsze przedwyborcze plotki

Przygotowania do jesiennych wyborów nabierają tempa. Poszczególne sztaby układają listy wyborcze. Dość ciekawie zapowiadają się wybory w naszym okręgu. Zapraszamy na pierwsze plotki z pewnych źródeł.

+

Platforma Obywatelska wraz z sojusznikami ma twardy orzech do zgryzienia. Do dzisiaj nie znaleźli kandydata, który będzie ich reprezentować w wyborach do Senatu. Dodajmy, że okręg jest jednomandatowy. Z Prawa i Sprawiedliwości o reelekcję walczyć będzie Łukasz Mikołajczyk. Żaden z polityków Platformy Obywatelskiej nie odważył się podjąć rywalizacji z Mikołajczykiem. Z tego powodu kaliski poseł Witczak skontaktował się z lewicowymi władzami w Ostrowie Wielkopolskim. Jak bardzo muszą być zdesperowani, żeby szukać kandydata wśród teoretycznie zupełnie przeciwnej opcji politycznej. Niektórzy mówią, że szukają naiwniaka z dużą liczbą pieniędzy. Narazie te poszukiwania nie przyniosły owoców.

Do Sejmu z ramienia Prawa i Sprawiedliwości walczyć będzie Marlena Maląg, która obecnie pełni funkcję prezesa PFRON-u. Pozostałe miejsca nie są jeszcze ustalone, dlatego nie będziemy przedstawiać mało sprawdzonych wieści. Listę Platformy Obywatelskiej  otwierać będzie Mariusz Witczak, drugie miejsce na liście zapewnił sobie Jarosław Urbaniak, a trzecia to posłanka z Kluczborka Bożena Henczyca. Ostatnio pojawia się w towarzystwie Jarosława Urbaniaka w skupiskach ludzi.

43 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
M
1 rok temu

Ta Pani Malag to dla kraju chce pracować czy dla regionu w sejmie? Jak była dyrektorem szkoły to umów o pracę dla nauczycieli nie umiała napisać. Jeszcze teraz wychodzą nieprawidłowości. U tej Pani się liczy tylko kariera. Sami sobie możecie odpowiedzieć czy ktoś kto nie przestrzega kodeksu pracy może być wybrany do SEJMU? NIE

c
1 rok temu

Malag, mikołajczak to miernoty które sa wybierane bo tak ustawiona jest ordynacja wyborcza .Kto na to miernactwo daje glos to nie wiem .

Antymikołajczyk
odpowiada  proste
1 rok temu

Grzyb do Sejmu, więc wygląda na to, że Mikołajczyk konkurencji nie będzie miał 🙁
A może Beata by się z nim zmierzyła?

Mira
1 rok temu

Tak , popierajcie Mikołajczyka hipokrytę. Ani jeden raz nie miał odwagi przeciwstawić się łamaniu prawa , typowy karierowicz , wykorzystujący nieświadomych wyborców do robienia kariery. Babci ciasteczko, dziadkowi lizaczka, a ci idą jak w dym i o to przecież chodziło.

Wacek
1 rok temu

Partia PO powinna zrezygnować w Ostrowie z kandydowania do Sejmu i Senatu.
Zrezygnować powinni nie tylko zresztą w Ostrowie Wielkopolskim.
Tylko czy samo zachwyt tych działaczy na to pozwoli.
Oni są zupełnie oderwani od rzeczywistości.
Trzeba reprezentować interesy ludzi i na ich rzecz pracować.
Tylko tyle i aż tyle w temacie.

win
odpowiada  Bibrus
1 rok temu

Odszkodowania należy Żydom wypłacić. To byli obywatele RP a RP nie dopełniła obowiązku obrony mienia swych obywateli (ba, nawet obrony życia). Popieram żydowskie roszczenia, ponieważ należy pouczyć warszawski rząd o potrzebie szacunku dla dóbr polskich obywateli. A obecne polskie państwo takiego szacunku nie ma.
Ile wynosi wykrywalność przestępstw przeciwko mieniu prywatnemu? 10 %? Co polskie państwo robi, gdy polskiemu obywatelowi skradziono/zrabowano/zniszczono mienie a organa śledcze umorzyły postępowanie “z powodu niewykrycia”?
Skoro obywatel nie ma prawa posiadania broni, to państwo ma obowiązek bronić jego dóbr i płacić odszkodowanie, gdy ta obrona zawiedzie!!!

Ostrowiak
1 rok temu

do Robs:
do sukcesów Mikołajczyka zaliczyć jeszcze trzeba organizowanie wycieczek emerytom przed wyborami do parlamentu europejskiego za pieniądze, które uzyskał z funduszów miejskich.

IZA
1 rok temu

śmieszne jest to całe PO !

Wojtek
odpowiada  typ
1 rok temu

nawet wiem kto

Onufry
odpowiada  Obserwator
1 rok temu

Żaden nie ma szans z Mikołajczykiem, ale stawiam, że Torzyński się odważy. Jemu nie pasuje obecna prezydentowa i rada miejska

43
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x