OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Były Radny Lech Topolan nie żyje (aktualizacja) – ostatnie chwile przed śmiercią

Lech Topolan, uczestnik poniedziałkowego wypadku na ul. Wybickiego w Ostrowie Wielkopolskim nie żyje. Zmarł w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń. Miał 73 lata. Wśród obrażeń wylicza się złamanie żeber oraz uszkodzoną miednica. Uraz żeber spowodował odmę płuc. Pan Lech Topolan był przytomny i nagle zaczął się dusić. Lekarze nie byli wstanie go uratować. Pierwotna diagnostyka nie zakładała najczarniejszego scenariusza. Wraca także historia tragicznego wypadku Romana Cegielnego, który po zderzeniu z karetką również pozostawał przytomny.

+

Lech Topolan urodził się 26 marca 1946 roku w Zacharzewie. Miał wykształcenie średnie, był technikiem kolejnictwa. Przez wiele lat kierował Wydziałem Ruchu Drogowego ostrowskiej policji. Był aktywnym działaczem i długoletnim prezesem Ludowego Klubu Sportowego “Centra” Ostrów Wielkopolskiego, w ostatnich latach prezesem honorowym.

Był radnym Rady Miejskiej III, IV, V, VI i VII kadencji. W III i VI kadencji pełnił funkcję Przewodniczącego Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego. W latach 2002-2005 był wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej, a następnie po rezygnacji Wojciecha Gilarskiego w latach 2005-2006 objął funkcję Przewodniczącego Rady Miejskiej. Funkcję wiceprzewodniczącego pełnił także w VII kadencji Rady Miejskiej.

Wypadek na Wybickiego. Poszkodowany znany polityk (aktualizacja nr 2)

42 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Wrc
1 rok temu

Czytajac komentarze rece opadaja ze takich ze takich debile ostrowska ziemia nosi,pewnie Pisowskie Kanalie z pierwszych lawek kosciola !!!!

seba
1 rok temu

szkoda go jak kazdego człowieka ale byl nie miły dla ludzi i kawał cwaniaka za duzo mu sie wydawało bomiał wladze w Policji i w Miescie świeta krowa ale cos takie zycie

hadwao
1 rok temu

Już się smaży w piekle ,który następny z czerwonej arystokracji

były taksówkarz
odpowiada  miszkamiec zachrzewa
1 rok temu

Brawo mieszkańcu Zacharzewa! Taki rzeczywiście był Leszek. A ten pod spodem BUBU jest durniem i pisze bzdury – niech lepiej zamknie paszczę. Kto znał Leszka ten wie. Wielka szkoda i współczucie dla rodziny.

Krystyna
1 rok temu

Wyrazy współczucia

Inez????
1 rok temu

Oj ludzie ludzie jak wam nie wstyd tak wypisywać o zmarlym przecież żył i pracował 70 lat nikt mu w oczy nie odważył sie powiedzieć co boli a teraz takie straszne brudy i brednie wypisujecie ale gdyby stanął na drodze z lizaczkiem to wil byś sie jeden z drugim jak DURCZOK i mówił moja wina moja panie wladzo podaj swoje nazwisko i pokaż zdjęcie przekonasz się sam co o Tobie napiszą WIĘC ODMÓW MODLITWĘ ZA TRAGICZNE ODEJŚCIE LECHA A RODZINIE WYRAZY WSPÓŁCZUCIA POPATRZ JAK SZYBKO MIJA CZAS…. ?????

Bubu
odpowiada  miszkamiec zachrzewa
1 rok temu

Jakie ty farmazony piszesz każdy wie jak było, a analfabeta jesteś taki ze ogień

miszkamiec zachrzewa
1 rok temu

pan leszek był dobrym człowiekiem tyle razy radnym ale on sie sam nie wybierał tylko mieszkańcy go wybrali bo mieli do niego zaufanie milicjantem był łagodnym i wyrozumiałym prawie całe życie byłem taksówarzem i nigdy z panem leszkiem problemuw nie miałem takiego zdania są moi koledzy taksówkarze emeryci wynika to z wielu sms jakie otrzymałem działalnoś pana leszka dla miasta to wielka historia i dobra ocena dla naszej centry zacharzew zrobił tyle dobrego co chyba nikt i chwała mu za to jeśi chodzi o sam wypadek to nie wiadomo czy nie zasłabł w tym upale jest taka nie pisana zasada o zmarłym sie zle nie mówi przestrzega ją nawet KSIĄDZ a wy niby katolicy niektórzy piszecie takie bzdury SERDECZNE WSPÓŁCZUCIA DLA PANI HALINY TOPOLAN CÓREK siostry PANI LODZI i całej rodziny PANIE LESZKU TY TAK TO MIASTO KOCHAŁEŚ I TAK WCZEŚNIE ODJECHŁEŚ mieszkaniec Zacharzewa

...
odpowiada  GOŚĆ
1 rok temu

no widzisz biedaczku, a o tobie ktoś będzie pamiętał?

Danka
1 rok temu

Ciszej nad tą trumną proszę ! Lepsza będzie modlitwa w tym momencie , zamiast wylewania jadu . Nikt z nas nie jest nieskazitelny .

42
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x