OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Potrącenie rowerzystki na Rondzie na Wrocławskiej

Po godzinie 10:00 doszło do potrącenia rowerzystki na ul. Wrocławskiej przy tzw. Rondzie Bankowym. 

+

Ze wstępnych ustaleń wynika, że rowerzystka wjechała ma przejazd rowerowy i choć miała pierwszeństwo, nie upewniła się czy ten przywilej został jej dany. Kierowca z Renault nie zachował szczególnej ostrożności w tym niebezpiecznym miejscu, gdzie takich rowerzystów należy się spodziewać.

Około 50-letnia poszkodowana została zabrana do szpitala.

73 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Przewidywalny kierowca
1 rok temu

Kierowca z odrobiną wyobraźni widząc zbliżajace się osoby do wyznaczonego przejścia zwalnia a następnie zatrzymuje się przed przejściem!

40ii
odpowiada  B.
1 rok temu

Jełopy, to właśnie te ludzie, ktore wpadaja na ulice nie rozglądając się uprzednio (tego w podstawówce uczyli). Ile razy jadę i na prostej drodze, zastanawiam sie co odpieprzy rowerzysta.. obydwie strony musza uważać, tyle w temacie.

bogdan
1 rok temu

w tym miejscu nie powinno być przejazdu rowerem.

kierowca
odpowiada  B.
1 rok temu

Lepiej jednak by o tym co piszesz pamiętali piesi i rowerzyści ze słuchawkami w uszach i zamyślonym wzrokiem…i uśmiechniętym ryłem ( mam pierwszeństwo ty jełopie) ….dla swojego dobra !!!!

B.
odpowiada  Karolina
1 rok temu

Diego, obok??? Czyli po której stronie obok? Jesli po lewej obok a jade prawą strona jezdni, to możesz mi… możesz mnie cmoknąć w rurę. Jeśli biegnie obok mnie czyli po prawej mojej stronie i nie ma zakazu jazdy dla rowerzystów, a ścieżka nie jest ścieżką tylko ciągiem pieszo rowerowym, to też możesz mi… możesz mnie cmoknąć w ruru;). A jeśli jest tam znak zakazu jazdy dla rowerów to nie zobaczysz mnie na tym odcinku drogi. I wtedy też mnie możesz… też mi możesz naskoczyć. Także widzisz, to nie takie proste jak Ty tam piszesz.

B.
odpowiada  a
1 rok temu

Diego, jeśli w pracy sie spieszysz, to jestes KIEPSKIM pracownikiem. Tyle w temacie. Weż sie za siebie chłopie., bo żaden pożytek z Ciebie.

B.
odpowiada  EloL
1 rok temu

Taaa??? A jak juz wejdzie na to przejscie i TY nie zdązysz wyhamować to co powiesz panom z drogówki i przed sądem??? He??? No, dawaj sensowną odpowiedź. Czekam. To co mamy, te przepisy są zasługą cymbałów z sejmu. Nic wiecej. A My uzytkownicy, piesi, kierowcy, rowerzysci, jesteśmy w ciemnej Du.ie.

B.
odpowiada  Cc
1 rok temu

Nielegalne suszarki???? A gdzies to usłyszał??? Jak cośco uzywa Policja może byc nielegalne??? A może broń tez majanielegalną?? Idź czym predzej idioto dowiedz sie.

B.
odpowiada  Ostrowiak
1 rok temu

„Kierujący pojazdem, zbliżając się do przejścia dla pieszych obowiązany jest zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu.” Czaisz to? Bo ja tak. Ale po komentujących tutaj, to 50% wykazuje inteligencję ponizej poziomu neandertala.

C.
odpowiada  Szofer
1 rok temu

I co szofer?! Cieszysz sie z tego??? Kiedyś tobie ktoś lub coś połamie gnaty, a wtedy przypomnisz sobie swoje słowa. Pamietaj! Ty tez możesz być pieszym, też Cie mogą rozjechać. Nawet nie wiedząc kiedy.

73
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x