Nocny pościg za Mitsubishi

Udostępnij
Tweet

W środku nocy doszło do pościgu na terenie powiatu ostrowskiego. Wszystko zaczęło się od zatankowania i niezapłacenia za paliwo w Ostrzeszowie na jednej ze stacji paliw. Następnie zielony Mitsubishi Outlander, jadący bez tablic rejestracyjnych, został zauważony przez ostrowski patrol przy wjeździe na obwodnicę Ostrowa.

+

Mitsubishi uciekało w kierunku Poznania. Wtedy od strony centrum Ostrowa zmierzały kolejne patrole, zamierzające zatrzymać auto. Outlander zjechał z obwodnicy przy wiatrakach i dojechał do Wtórku. Tam pościg odbywał się po drogach gruntowych.

Akcję pościgową utrudniała przewaga Mitsubishi, który jest autem o podwyższonym zawieszeniem. Dodatkowo uciekał bez włączonych świateł, dzięki czemu był trudno zauważalny w nocnym mroku.
Ostatecznie pojechał drogą od ul. Grabowskiej do wiatraków i tam ślad za nim się urwał.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

32 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
jimmy
4 lat temu

w nocy na al. solidarnosci to sa popisy i wyscigi

mariowlkp
4 lat temu

Jak by szukali szpilki lub agrafki i nie znaleźli to by mnie nie dziwiło ale ile może być zielonych Mitsubishi Outlander w obrębie 50 kilometrów od Ostrowa zwłaszcza że jest to niszowy model ? … 100 – 300 sztuk może coś więcej lub mniej !!!

Marcin
4 lat temu

Brawo dla tego Pana

niewyspany
4 lat temu

cały WTÓREK na nogi postawili jak między 1 a 2 w nocy na bombach po WTÓRKU latali.

DIEGO
odpowiada  niewyspany
4 lat temu

Jasne, mogli bez sygnałów jeździć, a jak kogoś by przez przypadek zabili to tłumaczyli by się, że nie chcą budzić kmiotów.

Audi RS6
4 lat temu

Uciec naszej dzielnej policji to naprawdę nie problem,czym oni mają ścigać piratów, mają ta Bmkę 330,ale tym trzeba umieć jeździć,a po 2 gie ile w naszym kochanym ostrówku jest wozów z którymi to autko nie ma większych szans.Pytanie gdzie było policyjne Isuzu to tez jakaś tam pseudo terenówka,pewnie stał gdzieś w lesie a panowie Policjanci spali bo to potrafią najlepiej.Wstyd i do zobaczenia na drodze podczas próby kontroli.

Kurier
4 lat temu

Jak się zatrzymasz na wrocławskiej na przeciwko „Melonu” to są po minucie żeby mandat wypisać ale w kilka radiowozów nie potrafią zatrzymać auta. Może zamiast tego BMW to trzeba Pande 4×4 kupić. Słabe to

@ Wacuś
4 lat temu

Ja nie komentuję artykułów,nie popisuje się – zaglądam tu dla zabawy ! Niektóre komentarze – to rodzaj humoru z zeszytów szkolnych ! Dlatego robię sobie ubaw i niektórych wyśmiewam – na zasadzie,dzisiaj leci kabarecik !

Wacuś żartowniś
4 lat temu

A gdzie mędrcy – Liwidiun,Dżon,Andy – tęsknię za ich komentarzami ! Ich wszechwiedza na każdy temat zadziwia ! Tacy lokalni nobliści – absolwenci uniwersytetu trzeciego wieku. Muszka rektorem ! Dlatego zaistniała komentarzami – oświecona ledowym światłem ! Może panowie,też pod lampę ?

@Wacus
odpowiada  Wacuś żartowniś
4 lat temu

A jakos ty jestes. I jak widać godnie ich zastepujesz…

sąsiad
odpowiada  Wacuś żartowniś
4 lat temu

Mój sąsiad,dziadek prawie 80 lat,mawia o politykach dyskutujących ze swadą o wszystkim z wielkim znawstwem -,, kto zna się na wszystkim,gówno potrafi,, ! To pasuje do w/w – którzy ,,wydalają,, różne komentarze !

32
0
Napisz co o tym sądziszx