OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Chłopiec wpadł do studni. Stan krytyczny

Do tragicznego zdarzenia doszło późnym wieczorem w poniedziałek. 2,5-letni chłopiec wpadł do wąskiej na ok. 25×25 cm i głębokiej na 6 metrów studni głębinowej. Otwór nie był wcześniej zabezpieczony. Chłopca po wyciągnięciu reanimowano około 20 minut. Po przywróceniu czynności życiowych, został przetransportowany do szpitala w Ostrowie Wlkp. w stanie krytycznym i w hipotermii. Do wypadku doszło w Borkowie Starym k. Kalisza.

+

Rozbieżności z wiekiem były spowodowane błędnymi informacjami przekazywanymi przez rodzinę, która była w szoku.

POLECANE NEWSY
33 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Angelika
2 lat temu

Co z tym chlopcem,wiadomo cos?

Zmartwiona
2 lat temu

Czy wiadomo czy stan chłopca się poprawił? Ciagle mysle o tym chłopcu i o jego rodzicach ?

Ojciec
2 lat temu

Szok. Ciekawe jak to ojciec z stamtąd wyciągnął. Nerwy szok niedowierzanie musiał mieć pomysł i zimna krew że mu się udało. Oby młody z tego wyszedł. Współczucia dla rodziny

Maria
2 lat temu

Boże daj zdrowie maleństwu co za tragedia ?

123
odpowiada  Muszka
2 lat temu

debilu ogarni się nie wiesz co piszesz …… darmozjadzie

do przerażona
odpowiada  Chłop z lasu
2 lat temu

bo co bo boisz sie że twój bechór wpadnie i 500+ przepadnie?

zosia
odpowiada  Muszka
2 lat temu

Człowieku, jesteś rodzicem? Zdajesz sobie sprawę co ci ludzie teraz czują?! Na pewno oddali by wszystko, żeby tylko dziecko przeżyło i było zdrowe. Więc nie pisz o człowieku=dziecku jako o pieniądzu.
Ci ludzie zapłacili już karę za swoja nieuwagę. Im potrzeba teraz wsparcia, a nie kopniaków!

Muszka
2 lat temu

No i 500 + przepadło !

Mademoiselle XYZ
2 lat temu

Drogie Panie i Mamy , jeśli decydujecie się już na umieszczenie tutaj komentarza pod artykułem , to prosimy o kulturę języka . Wszelkie inwektywy zaczynające się na k… , h….. i inne tutaj nie chcemy . Dajecie świadectwo osób – matek bardzo agresywnych , czyli napisane teksty i komentarze Was dotyczą . Zresztą Wasz portret jest typowo miejski – ukończone ledwo lub wcale gimnazjum , wpadka , ciążą , kasa z MOPSU , mieszkanie komunalne , mąż alkoholik , tatuaże na widocznych częściach ciała ( bo stać ) , opalone jak cyganki , dzieci usmarkane i w brudnych wózkach z odzysku , ciuchy z lumpeksu i wieczne przesiadywanie w parku i palenie fajek , bo za robotę żadna Pani się nie weźmie . Zamiast japę drzeć , to proponuję pracę zawodową . W zespole pracowniczym nauczą Was komunikowania się z ludźmi i będziecie potulne jak młode baranki . Odechce się kozaczenia w południe na mieście . A dzieci do żłobka !!

Przerażona
odpowiada  Chłop z lasu
2 lat temu

Chodze tam z dziećmi na spacer… jak sobie pomyśle o tym dziecku to łzy się same cisną do oczu. Czy mógłby Pan przybliżyć te miejsca niezabezpieczone?? Bardzo proszę

33
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x