OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Potrącił niedosłyszącą 25-latkę

Koło salonu Mercedesa w Ociążu doszło do potrącenia 25-letniej dziewczyny przez kierowcę narodowości ukraińskiej. Mężczyzna jechał Mercedesem w stronę Ostrowa Wlkp. Na przejściu dla pieszych nie ustąpił pierwszeństwa i potrącił ją. Poszkodowana doznała urazu kończyn dolnych. Przetransportowano ją “bez sygnałów” do szpitala w Ostrowie Wlkp.

+

Kierowca tłumaczył się, że był oślepiony przez zachodzące słońce.

35 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
1
1 rok temu

Oj tam, oj tam – nijakiego Najsztuba nadzwyczajna kasta nadludzi uniewinniła od potrącenia babci na przejściu dla pieszych mimo, że nie miał prawa jazdy, a auto nie miało ubezpieczenia OC i badania technicznego.

DOZER
odpowiada  Mademoiselle XYZ
1 rok temu

To się przeprowadź do zachodniego kalifatu niemieckiego, nie będziesz musiała przynajmniej czekać przed przejściem dla pieszych !!!

Imię
odpowiada  Hania
1 rok temu

Nadgorliwość gorsza od faszyzmu, nie mówię żeby nie przepuszczać pieszych na pasach , tylko jeśli dochodzi do przejścia pieszy, a za mną nikogo nie ma to ja przejadę, a on bez zatrzymywania przejdzie sobie przez jezdnię …
Najlepsi są Ci co zatrzymują się na pasie na drugiej stronie przejścia i robią tym samym komuś “niedźwiedzią” przysługę …

DOZER
odpowiada  Prawo
1 rok temu

Takie są przepisy, czy Wam się to podoba czy nie.
Pieszy ma pierwszeństwo dopiero na przejściu dla pieszych, a nie przed nim !!!

Imię
odpowiada  Prawo
1 rok temu

Jeśli nie byliście w ruchu tylko staliście to was nie wyprzedził tylko wykonał manewr OMIJANIA, a to jest spora różnica …
Jeśli autobus będzie stał bo będzie sprzedawał bilety, będzie czekał żeby za wcześniej nie wyjechać to również będziesz stać za nim 10 minut na jezdni ???

Imię
odpowiada  żurek
1 rok temu

Ale sądy i nadzwyczajna kasta nadludzi jak sami siebie nazywają dalej jest z poprzedniego układu platfusów, dlaczego tam skomlą o zmiany w sądownictwie ?!
Bo by im się wpływy skończyły takie jakie mieli kiedyś i zresztą mają do dziś !!!

Imię
1 rok temu

Nic mu nie zrobią, ale nie czekaj to jest zwykły szaraczek, więc pewnie coś mu tam zrobią !!!

Mademoiselle XYZ
odpowiada  Hania
1 rok temu

Droga Haniu , jeśli faktycznie byłaś w Kudowie Zdroju i zauważyłaś takie piękne zachowania kierowców , to nasuwa się jeden wniosek . To nie byli polscy kierowcy , tylko kierowcy z literką D na rejestracji auta . Tylko oni prezentują kulturę jazdy, zwłaszcza w takich kurortach . W Kudowie są to zwykle starsi panowie z żonami , kuracjusze z Niemiec . Oni nie naginają przepisów ,a mają często – gęsto, niezłe bryki – auta . Oczywiście , aby nie pominąć , nasi czescy sąsiedzi , także przestrzegają przepisów jazdy . Tylko my Polacy – Hamiltony , Szumachery i Kubice na drogach .

Maryla
odpowiada  Prawo
1 rok temu

Wieś śpiewa i tańczy . Nigdy z takim prostackim podejściem nie będzie u nas w Polsce kultury jazdy . Dziś doświadczyłam na ulicy Limanowskiego , tuż przy aptece , przy szpitalu . Jest przystanek autobusowy , jadę za autobusem nr C ok godz. 17:00 . Autobus zatrzymuje się krótko na przystanku – dosłownie sekundy , za mną , w aucie młoda rodzina z dziećmi . Ja czekam , oni też czekają cierpliwie , aż autobus ruszy . Przed nami podwójna ciągła linia i przejście dla pieszych . Autobus stał , my za nim , ale jakiś debil zielonym kangurkiem nie wytrzymał napięcia i wyprzedził nas wszystkich , łącznie z autobusem . Dzięki Bogu , że w tym momencie nikt nie przechodził przez przejście dla pieszych . Byłaby tragedia gotowa . Burak jechał w kierunku galerii z rodziną !! Zabrać prawo jazdy dożywotnio, bo to potencjalni zabójcy naszych bliskich – dzieci , rodziców , dziadków , ciotek i nas samych !!!!!

@ muszka
odpowiada  żurek
1 rok temu

Muszka… w PiSie też siedzą komuniści !!! iI co na to powiesz, Ty mały rozumku muszki ???

35
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x