Nieudany napad na jubilera

Udostępnij
Tweet

Chwilę po północy młody mężczyzna postanowił włamać się do salonu jubilerskiego przy ul. Kolejowej w Ostrowie Wlkp. W tym celu wykorzystał co najmniej małą kostkę brukową. Kiedy rozbił pierwszą warstwę szyby od drzwi wejściowych, firma ochroniarska otrzymała zgłoszenie o załączonym alarmie.

+

W tym samym czasie do pobliskiego skrzyżowania podjeżdżał patrol grupy interwencyjnej jednej z firm ochroniarskich. I to właśnie oni zatrzymali niedoszłego „klienta”.

Mężczyzna został przekazany policjantom i zostanie rozliczony na swój czyn. W chwili zdarzenia zachowywał się jakby był pod wpływem substancji odurzających.

Natomiast patrol policji pilnujący wiadomo czego, nie przemieścił się w stronę wyjącego alarmu. Należy się zastanowić, gdzie jest granica absurdu. Czy musi dojść do tragedii, by wyznaczone patrole stacjonujące na Rynku, miały możliwość w podejmowaniu interwencji w odległości dalszej niż „w zasięgu wzroku banera”?

Trzeba jednak  zauważyć, że po nagłośnieniu tematu, we wtorek nie było widać patrolu, a te które są wyznaczone do stróżowania nawet chodzą wokół Ratusza. Radiowozy też nie parkują już bezpośrednio pod banerem, tylko w miejscach nie rzucających się w oczy.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Zderzenie busa i osobówki o świcie
Subskrybuj
Powiadom o
40 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bravo
4 lat temu

Teraz wszyscy będą się ubezpieczać w firmie Sezam 🙂

Sierżant
4 lat temu

Banerowy nowe stanowisko w ostrowskiej milicji.
Brawo!!!!

kefir
4 lat temu

Norma w budżetówce. Policja pilnuje banera, straż jedzie w 5 chłopa do obalonego skutera, nauczyciele wstrzymują matury i dawaj kasę! Jak to nazwać jak nie patola?:)

Abc
4 lat temu

Dlaczego nikt nie zapyta o baner komendanta.? Niech sie chlop wypowie.?! I wywiad z nim do tv

HW,,,
4 lat temu

nareszcie cos ciekawego, bo nudy w tym ostrovi, huligans gang

Muszka
4 lat temu

Pytanie czy rzucając kostką trzymal palec w nosie???

Lividium
odpowiada  Muszka
4 lat temu

pewnie widział na wystawie złotego gluta

Luksfert
4 lat temu

Może to ten sam inteligent od myjni.

1
odpowiada  Luksfert
4 lat temu

Może być bo tok myślenia debila podobny.

?
4 lat temu

to ty andrzeju b. z kamiennej?

Jan
4 lat temu

Pamiętam jak w latach 80-tych przy ulicy Głogowskiej żołnierze pilnowali pomnika żołnierzy radzieckich całodobowo widzę że wracają te czasy

Lemur
4 lat temu

Na taki system rodacy glosujecie , absurdy gonią absurdy i jefno wielkie rozdawnictwo tworzace patologie a robic nie ma komu. Biskup Dec na spotkaniu sympatykow radia torunskiego i sympatykow pisu wspomnial o lgbt ze zlo ze bandera nas zalewa i to kolejny absurd bo kto zezwala na to jak nie katolicki pis

Marian
odpowiada  Lemur
4 lat temu

Po co te przemowy Deca i innych tłustych czarnych o LGBT,banderowcach,etc? PO TO ZEBY LUDZIE ZAPOMNIELI O ICH PEDOFILI ;O ICH MAJĄTKACH ETC. Chodzi o zainteresowanie innym tematem.

123
odpowiada  Lemur
4 lat temu

Puknij się w ten pusty łeb platfusie …
Widać podobało Ci się jak platfusy – lamusy lekko mówiąc pukali w pupcię ?!
W wszystkich zachodnich kalifatach jest socjal na dzieci i to dużo większy, więc dlaczego w Polsce ma nie być – pewnie, lepiej żeby wszystko szło na afery tak jak za ryżawego Niemca Tuska, co ?!
Jak tak lubisz tą platformę to weź zaadoptuj tych nielegalnych – bezkarnych imigrantów, których chcieli do nas sprowadzić w nieograniczonej ilości bo na zachodzie nie dają sobie z nimi rady …
Pewnie lepiej dawać kasę nielegalnym nierobom kasę niż dać te pieniądze Polskim dzieciom, co za debilna logika.

Lech
odpowiada  Lemur
4 lat temu

do 123
idzie na zmianę pogody?

win
odpowiada  Lemur
4 lat temu

Nikt się nie dziwi tylko każdy normalny Polak zastanawia się skąd tylu idiotów dookoła popierających sektę kato-bolszewicką lub w wersji light – tłuków dających się przekupić i na dodatek wierząc w populistyczne bajania a raczej kłamstwa. Trzeba być totalnym ignorantem aby uwierzyć w opowieści developera , pinokia mgrZ. oraz reszcie pomniejszych kłamców z obozu dereformy Polski.

win
odpowiada  Lemur
4 lat temu

@123 -Nie martw się. Teraz idą „lepsze” czasy.Po wyjściu z Unii będziecie mogli robić co chcecie.

Kwarty
odpowiada  Lemur
4 lat temu

Żyjemy w wolnym kraju i jeśli mam ochotę to będę dawać na kościół i tyle, a Wam nic do tego …
W d***e mam również czy dajecie na Owsika czy tam na inne LGBT pedałów itp.
Więc co Was interesuje na co ludzie wydawają swoje pieniądze, ale to takie Polskie, że każdy każdemu do portfela zagląda i jeśli ja nie daję to drugi też ma nie dawać, ogarnijcie się bo to już się powoli nudne robi z tym kościołem – ciągle w kółko jedno i to samo, ile można?!
Zmień cię w końcu płytę …

40
0
Napisz co o tym sądziszx