Wyskoczył z kamienicy po kłótni z partnerką

Udostępnij
Tweet

W sobotę przed godziną 23.00 doszło do kłótni pomiędzy mężczyzną i kobietą. Mieszkają oni w jednej z kamienic przy ul. Kolejowej w Ostrowie Wielkopolskim. Mężczyzna po kłótni postanowił podkreślić swoje zdanie, wyskakując z balkonu znajdującego się na ostatnim piętrze.

+

Jak mówią przedstawiciele służb – pijany ma zawsze szczęście. Upadek z dość dużej wysokości nie spowodował u 37-latka żadnych obrażeń, poza ogólnymi potłuczeniami. Strażacy pomagali zdejmować go z daszka, znajdującego się od drugiej strony kamienicy.

Teraz po wytrzeźwieniu dostanie drugą szansę na przemyślenie swojego postępowania.

Na uwagę zasługuje drugi mężczyzna, z kategorii „patologia”. Przyszedł on do obecnych na miejscu strażaków, policjantów i medyków, wyrażając w sposób wulgarny fakt przyjechania „na sygnałach dźwiękowych” służb do ratowania ludzkiego życia. Przypominamy, że jadący pojazd bez jednocześnie włączonych sygnałów świetlnych i dźwiękowych nie będzie uprzywilejowany według prawa.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

50 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Xx23
4 lat temu

Państwo Ż jest znane od takich kieregielow A ile teraz muszą zapłacić za nie podstawne wezwanie służb lo hoo siostrę ma bogaczke to spaci tylko niech wyjebke zrobi na banku wstyd patologia się rodzi I będzie rodzić mogłeś szybciej schodzić po tych schodach pożarowych A zobacz Na dzwonić po policję itp.. Patologia!!!!!!

Adalbert
4 lat temu

Mężczyzna tylko jednej kobiecie może wierzyć czyli swojej matce i to nie zawsze. Pozostałe trzeba postrzegać choćby przez piosenkę Budki Suflera https://www.youtube.com/watch?v=OmwQXzuA6og

OStrowskiPoeta
4 lat temu

Przed północą po melanżu z kobitą się pokłóciłem
Miałem nerwa już na wszystko i przez balkon wyskoczyłem
Chciałem lecieć tak wysoko jak te Orły na tym niebie
Nie zdążyłem nawet spojrzeć i leżałem już na glebie
Nic nie stało się na szczęście i skończyło się na wrzasku
Pora już na drugi melanż ale teraz to już w kasku

do poety
odpowiada  OStrowskiPoeta
4 lat temu

Janku K. to ty? To poezja na twoim poziomie. Gratulacje. Fan.

50
0
Napisz co o tym sądziszx