OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zderzenie 3 aut. Jechali m. in. uczniowie

Przed godziną 11.00 na skrzyżowaniu ulic Batorego i Bema doszło do zderzenia się 3 aut osobowych. Interweniowała straż pożarna i karetka pogotowia.

+

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna w podeszłym wieku miał wjechać na czerwonym świetle. Wtedy uderzył w dwa auta jadące ulicą Batorego w przeciwnych kierunkach. Podróżowała nimi młodzież w wieku szkolnym.

Poszkodowany został tylko wskazywany sprawca zdarzenia.

13 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
driver - ten prawdziwy driver
odpowiada  1
1 rok temu

Dużo pijaków niestety prowadzi auta i rowery albo pieszo nawaleni chodzą powodując ogromne zagrożenie. Sporo gazerów jest. Na szczęście zdarzają się również trzeźwi rozsądni sprawcy i takich oczekuje społeczeństwo.

1
1 rok temu

Generalnie w Ostrowie nie potrzeba żadnej wojny – wystarczy postawić sygnalizację świetlną na każdym skrzyżowaniu i w mniej jak tydzień czasu nie ma połowy mieszkańców …
Gdzie są teraz Ci wielcy krzykacze co przy każdym wypadku/kolizji krzyczą żeby wszędzie postawić światła ?!
Macie teraz te swoje niby bezpieczne światła, gdzie zawsze zdarzy się ktoś kto wjedzie na czerwonym świetle, najbardziej bezpieczne są ronda, oczywiście tylko jednopasmowe bo na dwupasmowych również się co chwilę tłuką.

1
1 rok temu

W Ostrówku na światłach tłuką się więcej niż na normalnych skrzyżowaniach …

McJ
1 rok temu

Zrobić kolejne światła – 100 metrów przed obecnymi. I najlepiej wszędzie – po 100 metrów nastawiać świateł, nawet na prostych odcinkach – to może wtedy drogowe pierdoły się nie będą tłuc na potęgę.
A tak poważnie – zabierać uprawnienia na skalę masową za takie ‘wybryki’ na drogach, bo tylko tak można wyeliminować ch*jowych kierowców.
Jak nie umiesz jeździć – to myk prawko i wróć na drogę jak się nauczysz.

Lividium
1 rok temu

Napiszę tak dzis stałem na światłach skrzyżowanie Ledóchowskiego a Strzelecka sekudnik znika gdy zostają 3 sekundy do zapalenia żółtego swiatła które nie upowaznia do ruszania tyko do przygotowania sie do jazdy znika odliczanie ruszaja wszyscy prawo lewo prosto druga sprawa jest narysowana linia zatrzymania przed sygnalizacją nie po to aby ładnie wygladało tylko , aby duże gabaryty miały jak skrecić z Witosa w Ledóchowskiego np autobus i robi sie problem poniewaz nie ma jak cofnąć skoro nie jest zachowana odległość

123
1 rok temu

Tłuką się ostatnio na światłach niemiłosiernie …
Może czas pomyśleć o skrzyżowaniach wielopoziomowych, ale z kolei tam będą wjeżdżać pod prąd i znów buuum …

driver - ten prawdziwy driver
odpowiada  koleś
1 rok temu

Dużo pijanych jeździ po drogach.

koleś
1 rok temu

Podoba mi się,co chwila bum! bum ! Kaskaderzy dają widowisko bez biletów ! A najwięcej mnie bawi,że to najczęściej dzieje się to na prostych skrzyżowaniach i to ze światłami. Jak nie dziadek winien,to omdlała babcia itp, Równamy do Rosji,tak trzymać,jest co czytać i blacharze nie mają kryzysu !

driver - ten prawdziwy driver
1 rok temu

Starszy czy nie starszy każdemu sie może zdarzyć. Najważniejsze jest dokladnie sprawdzić czy nie bylo chlane!

?
1 rok temu

Czy czasami tym peugeotem kierował ten pan co mieszka na Bzowej?

13
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x