Miejskie Becikowe – czerwiec 2019

Już po raz szósty w tym roku odbyła się gala wręczenia decyzji o przyznaniu miejskiego becikowego. W ten sposób powiększa się też nasza ostrowska, samorządowa rodzina, a my staramy się robić wszystko, by w naszym mieście żyło im się wygodnie i bezpiecznie.

+

– Dziś, w tym wyjątkowym dniu, gdy maluchy po raz pierwszy gościły w ostrowskim Ratuszu, gdzie bije serce naszego miasta, życzyłam im przede wszystkim zdrowia, szczęścia i miłości. To wszystko, czego potrzeba, by mogły spełniać swoje marzenia. Rodzicom gratuluję pociech i życzę dużo radości i satysfakcji w przyglądaniu się, jak nasze maluchy zamieniają się w dorosłych ostrowian. – powiedziała prezydent Beata Klimek.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Dostał ataku podczas jazdy autem
Subskrybuj
Powiadom o

33 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gocha
4 lat temu

Kto powiedział, że dzieci to maszynka do robienia pieniędzy? Sama mam 2 dzieci i wiem ile kosztuje ich wychowanie. Przede wszystkim widzę ile wszystko drożeje! Zamiast 500+ chciałabym, żeby z wypłaty mi tyle nie zabierano. Bo teraz do kasy Państwa idzie 40% z każdej pensji! Potem jeszcze w sklepie vat i w sumie oddajemy 50% zarobków. Potem przychodzi taki wspaniały polityk i wielce daje becikowe albo 500 zł. Po drodze trzeba opłacić jeszcze urzędników przyznających te pieniądze. Niech sobie je w tyłek wsadzi. Benzyna droga w cholerę (4 x droższa dla Polaka niż dla Niemca jeśli porównamy zarobki), najlepiej pracować ulicę dalej, do lekarza z dzieckiem terminy za 2-3 miesiące – trzeba iść prywatnie. Na zachodzie jak byli na takim poziomie rozwoju jak my teraz to nie wprowadzali takich socjałów. My przejadamy przyszłość naszych dzieci bo to wszystko jest na kredyt!

33
0
Napisz co o tym sądziszx