Potrącenie kobiety – Krotoszyńska-Poznańska. Jechał jak wariat?

Udostępnij
Tweet

O 9.30 doszło do potrącenia na przejściu dla pieszych kobiety w wieku ok. 40-45 lat. Kierowca Hondy Civic jechał ulicą Poznańską i zamierzał skręcić w prawo w ulicę Krotoszyńską. Na zielonym świetle dla pieszych weszła na nie kobieta. Wtedy została potrącona przez Hondę Civic.

+

Kobieta swoją głową mocno uszkodziła przednią szybę w aucie. Do czasu przyjazdu karetki była przytomna, ale mocno obolała.

Kierowca z Hondy to mężczyzna w wieku około 45 lat. Prowadził auto w niebieskich klapkach. Według jednego świadka, chwilę wcześniej przejechał na czerwonym świetle przy Lidlu, a zdaniem innego świadka 10 minut wcześniej najprawdopodobniej ten sam mężczyzna dwukrotnie wymusił pierwszeństwo na pobliskich skrzyżowaniach.

Badanie alkomatem wykazało, że jest trzeźwy.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Jeden ze zmarłych policjantów pochodził z sąsiedniego powiatu
Subskrybuj
Powiadom o

42 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Marcin
4 lat temu

Wczoraj na ulicy Kościuszki na dwóch liniach ciągłych wyprzedzał zlotowa fordem mondeo jeszcze mi groził to jest kultura

Rom?
4 lat temu

W ogóle by mnie nie zdziwiło, gdyby to był Rom. W tamtym rejonie jeździ taki idiota, który uważa, że zawsze ma pierwszeństwo, pędzi jak wariat, rusza z piskiem opon, a piesi… Kto to są piesi na przejściu? Dla tego idioty nie istnieją, on ich nie widzi.

Marcin
4 lat temu

pewnie klapek się zaklinował

Dusza
odpowiada  Marcin
4 lat temu

Zaklinowały się ale klepki w jego mózgu.

driver - ten prawdziwy driver
4 lat temu

Fatalna sprawa. Zdrowia życzę poszkodowanej pani. Dobre w tym wszystkim tylko to że sprawca był trzeźwy. Takich właśnie sprawców oczekuje społeczeństwo i widać ze rośnie odpowiedzialność za kółkiem.
Niebieskie klapki spoko pod warunkiem że bez skarpet a tego nie wiemy.

kierowca
4 lat temu

@ Mama Amelki i Zuzi
11 czerwca 2019, 9:54 Odpowiedz

Ludzie powinni stygmatyzować starych kierowców utrudniać im jazdę żeby nie zrobili naszym dziecią krzywdy

To twój komentarz do stłuczki „Starszego Pana”. Co teraz powiesz….. 45 latek to też starszy pan którego by trzeba styg… , bo w tym wypadku Amelka i Zuzia miałaby nieporównywalnie większą „krzywdę” ????

Al
4 lat temu

Wprowadzić mandaty rownowartosci 10 tys. , to sie kretynom odechce brawury. Aż strach przechodzić na pasach nawet! Niedobrze mi się robi jak widze takich pseudo kierowców, a takich niestety, wraz z postępującą samochodoza, w tym miescie jest więcej.

CEBE
odpowiada  Al
4 lat temu

Tak się nie do końca zgodzę. Oszolomow za kujkiem nie brakuje i brakować nie będzie to fakt. Z drugiej jednak strony zauważyłem, że w naszym mieście jest trochę większa kultura na drodze. Zauważyłem również, że kierowcy chętniej przed przejściem dla pieszych się zatrzymują.

kuku
odpowiada  Al
4 lat temu

CEBE: zwłaszcza jak na przejście czeka długonoga blondynka 😛

Maharadża
odpowiada  Al
4 lat temu

CEBE – to to jest kujko ? brak w słowniku

Gość
4 lat temu

Nie ma to jak szczegółowy opis jak był ubrany sprawca… Był w niebieskich klapkach:D

K
odpowiada  Gość
4 lat temu

Typu Kubota 🙂

sens
odpowiada  Gość
4 lat temu

klapki tak jak szpilki znacznie opóznają czas naciśnięcia na pedał hamulca

Lech
4 lat temu

Taki smaczek: jadę od Galerii, zjeżdżam z ronda Krępa w prawo w Grabowską, na przejściu są ludzie, zatrzymuję się i przepuszczam. Idiota któremu się spieszyło najpierw mnie strąbił a następnie ominął z lewej po wysepce rozdzielającej jezdnie i z „piskiem” pognał wgłąb Grabowskiej. Wczoraj około godziny 17,10. Niecierpliwość? Szpanerstwo? Mocno zaawansowana głupota?.

Imię
odpowiada  Lech
4 lat temu

Nie ma się co przejmować debilami, wczoraj skręcając w prawo na pobocze na Gorzyckiej również jakiś cwel w wieśniackim passat trąbił mimo, że miał wolną drogę i mógł mnie wyprzedzić, przecież nie będę przejeżdżał i skręcał na krawężnik 50 km/h …

Exitt
4 lat temu

Powinien tej Pani płacić co miesiąc dożywotnio odszkodowanie.

js
4 lat temu

Kolejny idiota na drodze.
Ciekawe co 40 tonowiec ma do powiedzenia w sprawie wczorajszego wyczynu kolegi po fachu na S1. Bandyta za kierownicą.
A nasi rządzący jakoś nie maja ochoty na skuteczne powstrzymanie bandytyzmu na drogach. 10 pkt i zatrzymanie pawa jazdy na 3 mce to żadna kara.

Art
odpowiada  js
4 lat temu

to jaka kara wg Ciebie była by odpowiednia ??!!

Argon
odpowiada  js
4 lat temu

Chodzi o tego który wyjeżdżając ze stacji pojechał pod prąd i przez 3 km samochody po drodze rozwalał?

DOZER
odpowiada  js
4 lat temu

Temat jest o wariacie w 20 letnim kląkrze w Ostrowie i o potrąceniu przez niego pieszego na pasach, a Ty o czymś innym …
Może to rozdwojenie jaźni ???

42
0
Napisz co o tym sądziszx