Zderzenie 2 aut na Ledóchowskiego Śmigielskiego

Udostępnij
Tweet

Do zderzenia dwóch aut osobowych doszło w sobotę po godzinie 21.00. Na skrzyżowaniu ulic Ledóchowskiego, Śmigielskiego zderzyły się Toyota oraz Hyundai. Kobieta z Toyoty bezpośrednio po zdarzeniu położyła się obok auta, natomiast mężczyzna uskarżał się na ból ręki. Teren zabezpieczyli strażacy. Trwa wyjaśnianie okoliczności.

+

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

30 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
plot
5 lat temu

A ten płot w tamtym roku naprawiali maja pecha mieszkac tam na rogu

annn
5 lat temu

To skrzyżowanie jest beznadziejne, co chwile są jakieś stłuczki. Najgorszy jest przejazd prosto i skręt w lewo ze Śmigielskiego w godzinach szczytu, kiedy na Ledóchowskiego stoją auta i czekają na światłach – nic nie widać. Dodam jeszcze, że większość kierowców na Ledóchowskiego jedzie z bardzo dużą prędkością.

senior1
5 lat temu

Jak by oznakować, że to skrzyżowanie równorzędne?

kkkk
5 lat temu

Największy absurd drogowy w naszym mieście to zjazd z S-ki w stronę wiatraków w Wylotową, gdzie jest rozwidlenie drogi do jazdy na wprost, a pośrodku jest metalowa bariera oddzielająca te pasy do jazdy na wprost. Jak ktoś się kiedyś zagapi i uderzy w tą barierę to będzie tragedia. Jak pierwszy raz tam jechałem, to nie wiedziałem o co chodzi. Odbić w prawo czy w lewo. Poza tym ta bariera jest ewidentnie na torze jazdy. Przed tym jest zakręt. Kto to wymyślił???

Piotr
odpowiada  kkkk
5 lat temu

Też zwróciłem na to uwagę. faktycznie jest niebezpiecznie. Widać po krawężniku, że już nie jeden się o niego otarł.

XXL OW
5 lat temu

DOTYCZY AUTOBUSOW KOMUNIKACJI ==MZK== ZATRZYMUJA SIE NA RONDZIE BO PRZEPUSZCZAJA AUTOBUS KTORY =CHCE= WJECHAC W RUCH OKREZNY ===PARANOJA===

DOZER
odpowiada  XXL OW
5 lat temu

No i co z tego ?!
A melepety zatrzymują się np. na ustąp pierwszeństwa gdzie wszystko doskonale widać, ale oni zatrzymują się do zera …

Troll
5 lat temu

Jest w Ostrowie taki pan co bierze pieniądze za organizację ruchu w mieście , tam trzeba go za wory pociągnąć może zrozumie że to skrzyżowanie kpi sobie z betonowych ostrowianie za kółkiem z telefonem w łapie.

123
odpowiada  Troll
5 lat temu

Gdzie można się do niego zgłosić ?
Bo ustawienie i synchronizacja o ile można nazwać to coś synchronizacją większości sygnalizacji świetlnej w Ostrowie to dno i porażka, światła niby inteligentne, ale chyba inteligentne inaczej lub po Ostrowsku …

Driver myslący
5 lat temu

Dla njerizumnych, wystarczy zrobić tam male rondo i po sprawie, druga sprawa jak barany jadac smigielskiego w kierunku leduchowskiego nie rozumieja znakow to tu juz nic nie pomoze, po trzecie budowa swiatel w tym miejscu doprowadzi do zatrzymania ruchu na leduchowsjiego.

Aneta
5 lat temu

Mieszkam niedaleko, staram się nie chodzić chodnikiem po tej stronie, co by mogło sie stać gdyby w tym czasie szedł tam jakiś człowiek…zastanawiające, że od lat dochodzi tutaj do wypadków, również śmiertelnych i nic z tym nie robią. Jakoś chyba w zeszlym roku, radny Jedrzejak zgłosił ten problem na sesji ale chyba wszystko przeszło bez echa. Może by napisać jakaś petycję i zebrać podpisy okolicznych mieszkańców?
Trudno wyjaśnić fenomen tej krzyżówki, dwa dni temu jechałam od strony Smigielskiego w Strażacka, przypuszczałam kierowców z Ledochowskiego, nagle jakiś pan na obcych rejestracjach, jadąc Ledochowskiego od strony miasta zatrzymał się i chciał przepuścić wszystkich po prawej jadacych ze Smigielskiego…

30
0
Napisz co o tym sądziszx