OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Samozapłon Urbaniaka

Poseł Jarosław Urbaniak zorganizował briefing prasowy pod Punktem Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Staroprzygodzkiej w Ostrowie Wlkp. Dokładnie w tym miejscu, gdzie 5 dni temu spłonęło składowisko odpadów wielkogabarytowych.  Tradycyjnie było dużo dymu.

+

Poseł Urbaniak powiedział, że wysypisko cuchnie od roku. Innego zdania są wszyscy mieszkańcy ul. Wrocławskiej, pośrednio sąsiadujący ze składowiskiem odpadów. Ich zdaniem odór zintesyfikował się wraz z powstaniem Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów. Ta inwestycja, co warto pamiętać, została rozpoczęta za kadencji Jarosława Urbaniaka, jako prezydenta miasta Ostrowa. W jej wyniku do Ostrowa trafiają odpady z aż 22 gmin.

Jarosław Urbaniak kilkukrotnie podkreślał “przypadkowość” powstania pożaru. Jego zdaniem zarówno ten pożar jak i dwa poprzednie powstały w niedzielny poranek. Sprawdzając okazuje się, że pożar po przeciwnej stronie drogi miał miejsce po godzinie 13.00, wcześniejszy 10 marca po godzinie 14.00. Są to dni wolne od pracy na składowisku. Zdaniem posła to za tej kadencji wybuchają pożary. Zapomniał jednak o wielkim pożarze w sortowni, która wcześniej znajdowała się przy ul. Wiejskiej w Ostrowie Wlkp., oczywiście prezydentem był już Jarosław Urbaniak.

Ponadto szukano winnego, ale słowem pan poseł nie zająknął się o członku swojej rodziny, który pracuje na PSZOK-u i jest jedną z osób odpowiedzialnych za przyjmowanie odpadów wielkogabarytowych. Na końcu nie potrafił wyjaśnić na czym polega samozapłon odpadów, zmieniając wątek.

85 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Wacek
1 rok temu

Czego m0żna wymagać od przedstawiciela partii, która przez 8 lat rządów
była pasywna i nieskuteczna, a teraz w opozycji działa tylko z jednym punktem
programowym tj. “odsunąć PIS od władz”y.
‘Genialny i bardzo bogaty program’, tylko, że ludzie już takiej ściemy nie kupią.
I za to się bierze pieniądze?.
Żarty, żarty, żarty.
Rozliczać takie partie jak PO z obietnic wyborczych i nie głosować jak je nie realizują.

Sewer
odpowiada  Sewer
1 rok temu

Może reaguje tak jak jakiś inny buc wejdzie do biura i stanie w drzwiach bez ani dzień dobry ani pocałuj mnie w dupę. Nie znam go osobiście ale nigdy nie był dla mnie niemiły i bucowaty i jeśli trzeba to wychodzi na plac i pomaga. Tyle w temacie

Gość.
1 rok temu

Czy ten pan poseł widział profanację mszy na paradzie homoniewiadomo i tego nie wiem czy to pies czy wydra czy zwykły pederasta z tym durszlakiem na tym zboczonym łbie…..

Antykomuch
odpowiada  Totalniak
1 rok temu

Urbaniak przy bulterierze przemku to oaza miłości i spokoju. Najgorszy ubek jakiego znam nie jest tak radykalnym moim wrogiem z urbanem włącznie jak ten przyjemniaczek kolega rajskiego. A jak ktoś ma wątpliwości to niech sobie zobaczy co wystawiał ten gość na temat żołnierzy wyklętych .

czytelnik
1 rok temu

Panie Urbaniak brakuje przy korycie kup sobie albo dają za darmo szneki jak ta na zdjęciu prawdziwa szneka

historyk
odpowiada  @ Muszka
1 rok temu

I co “Muszka” dokształciłaś się choć trochę …..z polityki ? Bo też będę żałował twoich sąsiadów zza płota za Twoją tępotę 🙁

Illy
1 rok temu

Osioł….

Fejsiarz
odpowiada  Totalniak
1 rok temu

To już wolę Urbaniaka, bo ten nie robi sobie jaj z Żołnierzy Wyklętych i katastrofy smoleńskiej.

Asd
odpowiada  Asd
1 rok temu

Ciekawe kto daje te łapki w dół pod komentarzami – zawsze jest co najmniej jedna

Czytelnik
1 rok temu

A mówią że tam w sejmie to same nieuki coś w tym

85
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x