OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Oblał się benzyną i groził podpaleniem

Oblał się benzyną i groził podpaleniem

Służby ratunkowe zostały zadysponowane do Korytnicy. Tam jeden z mężczyzn oblał się benzyną i groził podpaleniem. Dodatkowo służby miały informację o odkręceniu zaworów z gazem i zamiarem doprowadzenia do wybuchu. Strażacy, którzy jako pierwsi dotarli na miejsce, wyprowadzili mężczyznę i odseparowali go od źródeł mogących spowodować płomienie.

+

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  E-call postawił służby na nogi. Powód zgłoszenia okazał się zaskakujący
16 komentarzy
Aaa
7 lat temu

KORYTNICA!!! I wszystko jasne.

16
0
Napisz co o tym sądziszx
×