OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zaatakował ratownika medycznego podczas interwencji

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 2 czerwca po godzinie 23.00 w miejscowości Emilianów w gm. Koźminek w powiecie kaliskim. 47-letni ratownik medyczny interweniujący w okolicach imprezy masowej udzielał pomocy nieprzytomnej, młodej kobiecie. Chwilę później został zaatakowany przez 22-letniego mężczyznę, doznając uszczerbku na zdrowiu.

+

Wszystko wydarzyło się na terenie majówki w Emilianowie. Załoga ratownictwa medycznego udzielała pomocy upojonej do nieprzytomności młodej kobiecie. Podczas czynności do jednego z medyków podbiegł agresywny i nadpobudliwy młody mężczyzna, który kopnął pochylonego nad kobietą ratownika i zaczął odkładać go pięściami. 47-letni mężczyzna otrzymał ciosy nogą i pięściami w twarz i głowę doznając tym samym poważnych obrażeń twarzoczaszki. Stracił przytomność. Chwilę później trafił na Szpitalny Oddział Ratunkowy kaliskiego okrąglaka.

– Napastnik został zatrzymany i obezwładniony przez kilku ochroniarzy pilnujących porządku na terenie imprezy. Jak wynika z zeznań świadków był bardzo agresywny. Teraz krewki 22-latek odpowie za naruszenie nietykalności funkcjonariusza publicznego. Za ten czyn grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. To niestety nie pierwszy przypadek ataku na niosącego pomoc ratownika medycznego w Kaliszu – informuje portal Kalisz24 INFO podkom. Witold Woźniak z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
RM KALISZ
2 lat temu

To był “sanitariusz” bo wstyd ratownikom jest za niego i nie w ZRM tylko w zabezpieczeniu imprezy masowej także nie bedzie odpowiedzialoności za naruszenie nietykalności funkcjonariusza publicznego.

max
odpowiada  Zazdrosny
2 lat temu

kolejny debil..po 1. – tzw. “sztuczne oddychanie” wykonuje się u osób , u których doszło do zatrzymania oddechu – a w tej sytuacji nie miało to miejsca..po2- na wyposażeniu każdej karetki są worki AMBU i zestawy do intubacji , więc NIKT z ratowników med. nie stosuje metody usta- usta.Żeby sie o czymś wypowiadać , trzeba mieć o tym podstawowe pojęcie ,panie debil..

Zazdrosny
2 lat temu

A nikt nie pomyślał, że ta ratowana to dziewczyna krewkiego 22 latka i nie mógł znieść widoku jak obcy mężczyzna robi jej sztuczne oddychanie metodą usta- usta?

mn
2 lat temu

to nie męzczyzna zaatakował ratownika – to ludzkie bydło . takgo wychowała mamusia i tatuś.
Takie bydło – chwast powinno byc wypalone ze społeczenstawa na wieki.

Marcin osw
2 lat temu

Nacpany gnojek z cebulowa zamknąć kretyna i mordę obić

Max
odpowiada  Obiektywny
2 lat temu

Mówił panu już ktoś,że jest pan debilem??Czy jestem pierwszy? Po 1.- o jakiej”poszkodowanej “mówimy”??Jesli już ,to “poszkodowala “się sama, upijając do nieprzytomności.. w normalnych krajach wezwanie ZRM do czegoś takiego kosztuje bardzo drogo, u nas-płacimy wsZyscy,a potem zewsząd głosy”całe życie płacę składki i gdzie są moje pieniądze”..Otóż właśnie tu są-w darmowym wyjeździe do głupiej pijanej baby…Po 2.leku o nazwie Pavulon nie ma aktualnie w karetkach..po 3. w artykule jest mowa o RATOWNIKU MEDYCZNYM ,a nie o sanitariuszu…ale pewnie “obiektywnego “takie informacje przerastają…

1
2 lat temu

Przykładnie ukarać patusa !

1
odpowiada  rom
2 lat temu

Spadaj do niemieckiego kalifatu razem ze swoim zafajdanym TVN.DE leszczu …

Obiektywny
2 lat temu

A skąd można wiedzieć, że atakujący sanitariusza wiedział, że ten nie podał poszkodowanej leku Pavulon i nie dzwonił do firmy pogrzebowej?

KOD
odpowiada  rom
2 lat temu

…a w domu wszyscy zdrowi ? TVNienawisci zlasowało Ci mózg

15
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x