Wypadek motocykla z autem w m. Mazury

Udostępnij
Tweet

Wczesnym popołudniem doszło do wypadku motocykla i osobówki w miejscowości Mazury. Zdarzenie miało miejsce koło stacji paliw. Ze wstępnych ustaleń wynika, że auto zajechało drogę motocykliście. Na miejscu pracują służby.

+

Motocyklista jest mieszkańcem powiatu ostrowskiego.

Więcej zdjęć na portalu www.krotoszynska.pl

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Poparzone niemowlę trafiło do Ostrowa
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Motocyklista
5 lat temu

Dziękuję wszystkim dobrym za pomoc. Dziś mogę stwierdzić że jestem doslownie żywym przykładem tego że motocykliści też jeżdżą z kulturą i nigdy nie wiesz kiedy i spotka Cię nieszczęście poruszające się na 4 kółkach. Gdyby nie było w materiale napisane iż ze wstępnych ustaleń wynika że osobówka zajechała drogę motocykliście padła by fala oszczerstw że to motocykliści jeżdżą bez głowy i że w tym przypadku była taka sytuacja. Prawda jednak jest inna. Miałem to szczęście że znaleźli się dobrzy ludzie dzięki którym moje życie dalej tętni. Uważajcie na siebie i na wszystkich w około bo nigdy nie wiadomo…..

KruKu
5 lat temu

EMKA JEST NIEŚMIERTELNY…
BIADA TEMU CO MU TO UCZYNIŁ.

Gość
5 lat temu

Dzięki szybkiej reakcji świadków wypadku, motocyklista „nie utonął” gdyż rów był wypełniony wodę o głębokości około 25-30 cm. Ktoś komuś uratował życie, o ile obrażenia wewnętrzne motocyklisty nie będą zbyt poważne.

Rodzina
odpowiada  Gość
5 lat temu

Dziekujemy za szybka pomoc wszystkim ludziom ,,syn zyje ,jest stabilny ,jest tylko bardzo połamany

4
0
Napisz co o tym sądziszx