Po pijaku ściął latarnię

W poniedziałek przed północą kierowca Renault Clio wpadł w poślizg na przeciwko Zespołu Szkół Technicznych. Auto wpadło na biało czerwone barierki, a następnie ścięło u podstawy betonowy słup od latarni i napowietrznej linii energetycznej.1

+

Renault kierował 24-letni mężczyzna, który wydmuchał promil alkoholu.

Mężczyzna został zabrany do wytrzeźwienia na policyjny dołek, gdzie następnie zostanie przesłuchany i odpowie za kierowanie pod wpływem alkoholu.

Na miejsce zadysponowano straż pożarną oraz pogotowie energetyczne.

CZYTAJ  Niepełnosprawny 13-latek wyciągnięty z zimnej wody

19 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Cap3lla
3 lat temu

Wszystko rozumiem, ale w oficjalnej informacji prasowej pisanie o „policyjnym dołku” to jest czyste mistrzostwo pióra.

olo
odpowiada  Cap3lla
3 lat temu

jednak nie rozuniesz

CMW
3 lat temu

I znowu clio. Odkąd stały się dostępne dla każdego kto pracuje bo tanie, zaczęły doganiać w statystykach BMW. I kto je kupuje? Dawniejsi rowerzyści? Kiedyś jeździło się na rowerze po piwku a teraz zamiast roweru ma się clio.

KR70
odpowiada  CMW
3 lat temu

… dostępne nie tylko dla tych co pracują 🙂

dzidek
odpowiada  CMW
3 lat temu

CMW nie rób z siebie barana.

Obserwator
3 lat temu

Niektórzy jak mają w sobie promil alkoholu to jeżdżą lepiej niż jakby byli trzeżw,oczywiście nie broniąc tego gościa bo powinien teraz zapłacić za wszystkie szkody, służby co przyjechały i wtedy dopiero mandat taki ze gacie mu spadną

.
odpowiada  Obserwator
3 lat temu

Co to znaczy lepiej? Odważniej czy uważniej? Bo to różnica.
Chyba coś ci się pomyliło z tą lepszą jazdą

Instruktor
3 lat temu

A tak dzieci pomstuja aby odbierać prawo jazdy z urzędu 60/70 latka oni by ich nauczyli kultury jazdy i zachowania na drogach a nie popisów to jeszcze glupiutki dzieciak który chce importować liście powinien mieć na szybach ze niedouk ? a potem placz jak zobaczy policję i kaja sie jeden z drugim

driver - ten prawdziwy driver
3 lat temu

Ukarać surowo. Chcemy trzeźwych, rozsądnych sprawców!

@driver
odpowiada  driver - ten prawdziwy driver
3 lat temu

Były alkoholiku,masz mózg zlasowany,przeczytaj co piszesz,chyba sam siebie nie rozumiesz ! Czyli jak sprawca będzie rozsądny i przywali,rozbije komuś samochód,nie daj Boże zabije – to będzie w porządku i bez kary !

Schen
3 lat temu

Dobrze, że ten słup nie miał twardości pancernej brzozy, bo kierowca mógłby nie przeżyć.

biegły
3 lat temu

za niskie ubezpieczenia dla dzieci do 25 lat ! O karach za jazdę po pijaku nawet nie ma sensu wspominać bo to w ogóle śmiech jeśli po odebraniu i tak wsiadają za kierownicę .

123
odpowiada  biegły
3 lat temu

Kiedy wy zrozumiecie że nie wiek jest problemem tylko brak mózgu co nie których ludzi , pijani są 18,22,25,30,40,50 letni ,to nie problem wieku tylko ludzi i ich podejścia i braku rozsądku

Xyz
3 lat temu

Osoby które mają śmiałość jechać po spożyciu alkoholu lub innych środków odurzających powinny grubo zastanowić się nad leczeniem swojej choroby. Są grupy Aowskie, ośrodek terapii uzależnień w Ostrowie na Szkolnej. Oczywiście obowiązuje tam pełna anonimowość.

Prezes
odpowiada  Xyz
3 lat temu

Może nie wszyscy chcą być anonimowi. Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem .

Lech
3 lat temu

Niestety, znam przykłady i to bardzo bliskie. Większość pijusów jeździ BEZ PRAWA JAZDY. Osobiście znam przypadek gdy sądy czterokrotnie(!!!!!) orzekały zakaz prowadzenia pojazdów wobec tego samego pijusa. Łącznie „uzbierał” 14lat. Ostatecznie za niepłacenie grzywien zamieniono mu na prace na rzecz miasta. I był to najpiękniejszy okres w jego życiu. Wszystkie znajome menele widząc tak „ciężko” pokaranego współsmakosza przynosili mu na otarcie łez a to piwo, a to nieco winka marki wino itp. Szlag mnie trafiał jak to widziałem, a zwłaszcza wydajność tych prac. Uważam że tylko bezwzględne pozbawienie wolności, a w przypadku recydywy zakład karny o obostrzonym rygorze.

Deneer
3 lat temu

Powinni każdemu takiemu pijakowi rekwirowac auta i pieniądze z ich sprzedaży przeznaczać na pomoc ofiarom wypadków

19
0
Napisz co o tym sądziszx