OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Pociąg śmiertelnie potrącił rowerzystę

Tragiczny wypadek na ul. Dworcowej w Kaliszu. W sobotę, 25 maja przed godziną 2:00 mężczyzna znajdujący się w pobliżu torów kolejowych został śmiertelnie potrącony przez skład towarowy przemieszczający się w kierunku Ostrowa Wielkopolskiego. Na miejscu pracowało kilka zastępów Państwowej Straży Pożarnej, policja, straż ochrony kolei, prokurator i zespół ratownictwa medycznego.

+

– do tego tragicznego zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę. Ok. godziny 1.30 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu otrzymał zgłoszenie dotyczące potrącenia pieszego przez pociąg towarowy przy ul. Dworcowej – informuje portal Kalisz24 INFO mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowa kaliskiej komendy. – Obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Funkcjonariusze pracują nad sprawą i próbują ustalić tożsamość denata. Nie posiadał on przy sobie żadnymch dokumentów. Obok znaleziono jedynie rower. Decyzją obecnego na miejscu prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji – dodaje.

Jak nieoficlajnie ustalił portal Kalisz24 INFO mężczyzna w wieku 55-70 lat mógł znajdować się pod wpływem alkoholu i mógł odpoczywać w pobliżu torowiska. Kiedy usłyszał nadjeżdżający skład próbował odsunąć się od torów. Niestety nie zdążył. Został uderzony przez lokomotywę.

5 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
...
1 rok temu

Podobne zajścia mają miejsce na stacji Wieruszów. Tylko tam tuż obok torów jest “melina”. Niestety nikt tego nie zauważa łącznie z policją. Telefony o interwencje często spotykają się z ignorancją

xxl ow
1 rok temu

pracowalo kilka zastepow strazy pozarnej kilka tzn ile zawsze do byle czego wyjezdza kilka zastepow po to zeby wykazac ze potrzeby sa duze i REDUKCJI ZATRUDNIENIA NIE MOZE ==BTC==

on
1 rok temu

Niestety pociąg na zawołanie się nie zatrzyma chociaż by chciał.

debilne myślenie rowerzystów
1 rok temu

Pewnie pociąg za szybko jechał. Gdzie był policjant ze suszarką, gdzie odcinkowy pomiar prędkości? Fotoradar? Kaskadowy pomiar prędkości? Nieoznakowany pociąg widmo?

Zarazek
1 rok temu

A mówią że pijanego Pan Bóg strzeże a może dlatego że w nocy było i mógł go nie zauważyć i nie ostrzegł

5
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x