OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zginął ok. 20-letni mężczyzna jadący Oplem

We wtorek doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejscu wypadku wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Trzy osoby zostały poszkodowane. Jedna osoba zmarła w wyniku odniesionych obrażeń. Był to ok. 20-letni mężczyzna jadący Oplem, zarejestrowanym w powiecie ostrowskim. Do wypadku doszło w Bierutowie koło Oleśnicy.

+

Dzisiaj około godziny 18 na ulicy 1 Maja w Bierutowie doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych – forda mondeo z powiatu kluczborskiego i opla vectry z powiatu ostrowskiego. Dwie z osoby były zakleszczone w oplu.

Po uwolnieniu mężczyzny zauważono, że traci on funkcje życiowe. Służby podjęły próbę jego reanimacji. Na miejsce skierowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który lądował przy miejscowym domu dziecka. Droga w okolicy miejsca zdarzenia jest zablokowana.

Wiadomo już, że jedna osoba została zabrana z miejsca zdarzenia do szpitala przez śmigłowiec LPR-u, natomiast dwie pozostałe karetkami pogotowia. Jedna osoba, pomimo reanimacji, zmarła w karetce. To najprawdopodobniej ok. 20-letni mężczyzna podróżujący oplem.

Nieoficjalnie mówi się, że kierowca Opla był nietrzeźwy i miał promil alkoholu.

Więcej zdjęć z miejsca wypadku na portalu mojaolesnica.pl

7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kasia
1 rok temu

Czarny tydzien czy co?

pijany
1 rok temu

Andrzej 72

Jjedrzejj
1 rok temu

Życie jest jedno , szanujmy je …..

Jjedrzejj
1 rok temu

Kur….. Nie rozumiem ludzi po alko niszczą życie swoje i innych ludzi …pijesz to nie wsiadam DEBILU za kółko …. Zdrowia dla poszkodowanych życzę

qazxsw
1 rok temu

Widać, że strzał z boku od strony pasażera…. bardzo prawdopodobne, że zmarły był pasażerem. Jeśli kierowca rzeczywiście był pijany to nieciekawie.

Jjedrzejj
1 rok temu

Brak słów…. Pijusy won z dróg publicznych !!! Jeśli się potwierdzi Iinfo o promilach kierowcy to należy się cieszyć że w przyszłości nie zrobi krzywdy innym użytkownikom dróg….. Smutne ale prawdziwe niestety…

SUZUKI
1 rok temu

Nie uczono że picie alkoholu i jeżdżenie nie idzie w parze.

7
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x