Luiza wybudziła się ze śpiączki, ale wymaga rehabilitacji

Powracamy do wypadku, w którym została poszkodowana Luiza zamieszkała w gm. Raszków. Po długim czasie wybudziła się ze śpiączki. Przechodzi rehabilitację, a ta kosztuje. Luiza ma problemy z mową i koordynacją wzrokowo-ruchową. Rehabilitacja jest niezbędna aby usprawnić jej te czynności.

+

Przytaczamy apel matki Luizy z prośbą o wsparcie na dalszą rehabilitację:

„31 stycznia 2019 r. moja córka Luiza ucierpiała w wypadku komunikacyjnym w wyniku czego doszło do uszkodzeń czaszkowo-mózgowych , przez co Luiza ma problemy ze wzrokiem, mową oraz prawostronny niedowład kończyn. Przez 19 dni była w śpiączce, lekarze walczyli o Jej życie, czas oczekiwania był najgorszym okresem w naszym życiu, ta niepewność czy wróci do nas była traumatyczna.

Lekarze mówili nam, że mamy się modlić, gdyż oni zrobili już wszystko co mogli i jedyne co może Ją uratować to cud.

Po 19 dniach ,, udało się” Luiza wzbudziła się, została przetransportowana do Krakowa na rehabilitację.Przez 6 tygodni kolejna walka, by mogła stanąć na nogi , by mogła powiedzieć słowo. Każdy postęp wywoływały w nas łzy szczęścia jak i również obawy o następny dzień. Teraz Luiza jest już z nami w domu . I znów kolejna walka o Jej całkowity powrót do zdrowia ,by mogła normalnie żyć. Ale bez państwa pomocy nie damy rady.

Dlatego ja jako matka BŁAGAM państwa o pomoc gdyż córka potrzebuje teraz intensywnej rehabilitacji , która niestety jest kosztowna.”

https://zrzutka.pl/kdut5f

CZYTAJ  Wypadki motocyklistów w centrum Ostrowa

16 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Tomasz
4 lat temu

Tego samego dnia jechałem do Pleszewa rano, widziałem samochód poza drogą ale ludziom nic się nie stało. Było bardzo ślisko. Pytanie czy służby drogowe tego dnia wcześnie rano posypały drogę w Korytnicy??????

Xxxx
4 lat temu

Ile jadu jest w ludziach czy to ważne czyja wina miała wypadek młoda dziewczyna każdemu z nas może się tak stać nigdy nie wiemy czy wrócimy cali i zdrowi do domu .Jestem matka i rozumiem to co czuje matka tej biednej dziewczyny

g klasi
4 lat temu

z jej okolicy sa bogaci, ciekawe czy wpłaca, tacy sa najgorsi, sknery, maja po 5 aut a jak zydy ,

123
4 lat temu

Kto był winny w tym wypadku ???

Danka
4 lat temu

A gdzie wpłacać ? Dajcie jakiś nr konta , ludzie są zdezorientowani , trzeba przypomnieć .

Ale lol
4 lat temu

Młoda i ładna laseczka ale głupia bo swoją gębe na fejsie pokazyje

Osw
4 lat temu

A gdzie ubezpieczenie zdrowotne?

sam zobaczysz gdzie
odpowiada  Osw
4 lat temu

jak kiedyś będziesz miał okazję skorzystać ze swojego ubezpieczenia czego Ci nie życzę .Zdziwienie twoje nie będzie miało końca .Wtedy zadasz sobie logiczne pytanie ,,po jaką chole,,ę ja to płacę tyle lat ” .Tak dziś właśnie działają firmy ubezpieczeniowe które potwornie zaniżają wypłaty należnych odszkodować jednak ku uciesze firm zajmujących się odzyskiwaniem pieniędzy dla klienta.

Zelek
4 lat temu

To ta historia z kierowcą ktory mial duzo na liczniku i stracil panowanie nad samochodem?

mietek 1984
4 lat temu

wpłaciłem

Hubert
4 lat temu

A gdzie jest PZU ZUS NW i reszta złodzieji

Lividium
odpowiada  Hubert
4 lat temu

Hubert jesli uzyska jakiekolwiek pieniądze to musi się zakończyć leczenie a jak wspomniałeś reszta złodziei ,bedzie wszystko robiła żeby dziewczyna nie otrzymała ani grosza .jeśli policja uznała jej wine to ma pozamiatane zostało jej prywatne ubezpieczenie jesli je posiadała ja jej życzę żeby wróciła do stanu przed wypadkiem i oczywiście wpłacę

K
odpowiada  Hubert
4 lat temu

Z tego co pamiętam dziewczyna wpadła w poślizg także OC odpada. Z resztą ubezpieczalnie i tak patrzą by nie wypłacać odszkodowań. Zawsze się do czegoś doczepią. Generalnie nie jestem przeciwnikiem takich zbiórek jednak zawsze w tych opisach brakuje mi jednej rzeczy. Otóż opisania „co już zrobiliśmy aby zebrać kwotę”. Odnoszę wrażenie, że ostatnio w pierwszej kolejności zakłada się zrzutke. Moim zdaniem kto chce i może to oczywiście wpłaci i nie neguje. Z drugiej strony jak będę wpłacać wszystkim to i mnie zabraknie. Nie mniej jednak pomagam póki moge

16
0
Napisz co o tym sądziszx