OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Ostrowski szpital otrzyma sprzęt od WOŚP za 5 mln zł!

Fundacja WOŚP rozstrzygnęła przetarg na zakup nowego sprzętu za pieniądze z finału zorganizowanego w 2019 r. Spośród zebranych wszędzie aż 106 milionów zł, sprzęt o wartości 5 milionów trafi do szpitala powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim. Zakupiony zostanie ultranowoczesny tomograf dla dzieci i młodzieży oraz stacjonarny rentgen.

+

Ciekawostką jest, że do tej pory zebrano w ramach sztabu miejskiego w naszym mieście niespełna 2 miliony złotych. Natomiast do niedawna sprzęt otrzymany od fundacji WOŚP wynosił 3,8 mln zł. Po najnowszych zakupach całkowita wartość otrzymanego sprzętu będzie wynosić 8,8 mln zł.

Nie wiadomo jeszcze kiedy trafi on do ostrowskiego szpitala, ponieważ musi zostać wyprodukowany i zamontowany.

29 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ostrowo..
1 rok temu

do Kolo – masz racje, cos jest nie tak z ta niby klinika na Brzozowej – lekarze zajmuja etaty w ostrowskim szpitalu – leczą tych samych podobno i w jednym i drugim . Jak to wyglada finansowo ?
W ostrowie slychac rózne zdania i opinie w tym temacie – ale szpital podlega staroscie wiec jak to sie mózwi problem Starosty a kasa i zdrowie nasze .

Kolo
1 rok temu

Szkoda pieniędzy na Ostrowską RZEŹNIĘ tu lekarze patrzą za kasą a nie by kogoś wyleczyć. Tak jak jeden ” lekarz ” z laryngologii powiedział, że zaprasza na Brzozową bo na Limanowskiego nie poleca, ale sam ma etat na Limanowskiego. Dla nie wtajemniczonych na Brzozowej jest za pieniądze nie na NFZ. Pan Rajski ma chyba z tego kasę bo toleruje takie zachowanie. Wystarczy pojechać do Poznania i za nie ukrywam troszkę większą kasę / o 50 zł. / jest się załatwionym jak człowiek. Na Brzozowej te same chamy co na Limanowskiego tylko za pieniądze. Pozdrawiam

=-=
1 rok temu

jakoś w szpitalu – umieralni ostrowa przy ul. 1 Maja nie widzę poprawy warunków od lat 80 -tych .
Starosto – jedz tam zobacz w jalich warunkach leżą nasi bliscy .

wyborca pana Nycka
odpowiada  Ty od Nycka
1 rok temu

Popełniam błędy w pisowni bo jak wspomne o ostrowskim SORZE to sie mocno denerwuję

Mik
odpowiada  HSCBC
1 rok temu

Jak nie umiesz zrobić to Twój problem bo gdybyś miał pierwszy byś był po pieniążki. Ja pracuję i mam się bardzo dobrze. Nigdy niczego nie żebrałem a już napewno nie od Ciebie. Ale jeśli coś mi się należy to biorę. Ty jak znam życie to nie:). Ale to już Twój problem. I pracuj dalej na dwa etaty.

Pacjent
1 rok temu

A tak na marginesie to dlaczego wicestarosta Pacholczyka z PiS przyjął sprzęt od Jurka Owsiaka, od tego, którego PiS tak niszczy. Czy pana nie wstyd? To jest hipokryzja.

HSCBC
odpowiada  HSCBC
1 rok temu

Osoby pracujące i rozwinięte stać na dzieci. A jak Cie nie stać to nie żebraj od państwa ani od tych którym chciało się uczyć albo pracują na dwa etaty tylko do roboty wypad

Pajac w czerwonych gaciach
1 rok temu

Rozumiem, że gówniażeria daje się nabrać na hojność Owsiaka, ale, żeby starszy łysy pan z którego zrobiono Starostę, też był tak naiwny, a na dodatek się tym chwali?

do'wyborcy"..
odpowiada  Ty od Nycka
1 rok temu

a słownik ortograficzny gdzieś pan może w domu zaUważył??Jeśli tak – proszę z niego skorzystać.. a że rudne słowo”LARYNGLOGIA” pana przerasta..no cóź…

Janek z boliwi
1 rok temu

Cieplownik maly poziom inteligencji pisiadasz

29
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x