36-latka skasowała latarnię. Na łuku pojechała prosto. Były promile!

Udostępnij
Tweet

Mocno „zmęczona” musiała być 36-letnia mieszkanka powiatu ostrowskiego. Minionej nocy jechała Oplem Astrą ulicą Okólną w Ostrowie Wlkp. Na łuku drogi pojechała na wprost i skasowała latarnię, wyrywając ją z fundamentem. Kobieta zostawiła samochód i oddaliła się pieszo z miejsca zdarzenia.

+

Patrol policji na miejscu nikogo nie zastał. W trakcie penetracji okolicy napotkano kobietę. Przyznała, że to ona prowadziła auto. Wydmuchała aż 2 promile alkoholu. Na szczęście nikt tędy nie przechodził około pierwszej w nocy.

Tradycyjnie każdemu kierowcy w tej sytuacji grożą:

– Jest to przestępstwo,
– grzywna uzależniona od dochodów od 5000 zł do 60 tys. zł na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej,
– do 2 lat pozbawienia wolności (do 12 lat recydywiści i sprawcy wypadków śmiertelnych),
– od 3 lat zakazu prowadzenia pojazdów.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Rolnik szuka żony. Ostrowianin znalazł rolniczkę?
Subskrybuj
Powiadom o

41 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Agnieszka
4 lat temu

Ta 36 latka pije i ćpa od lat, myśle ze te 2 promile to nic w porównaniu z tym co dodatkowo zarzyła… może latający smok ze skrzydłami ja wystraszył? opuściła miejsce zdarzenia bo pewnie skoczyła po flaszkę!?

ANDY
4 lat temu

Dobrze,że patriotycznych słupków nie skasowała…Niedługo zaczną pisać, że kura zniosła jajko – bo to też news – albo że pierwsza kotka Rzeczypospolitej sama wysadza się do kuwety pod nieobecność pana swego.

Karol
4 lat temu

Ma szczescie ze niewyrwalo jej glowy z fundamentem,i ze nikogo niezabila.czlowieku gdzie z dwoma promilami wsiadac do auta .w ogole po alkoholu.slono zaplacisz za szkody i odbiora ci prawko to moze cie to nauczy rozumu!!!

Jurny Rychu
4 lat temu

Bezpieczniej dla tej kobiety by było gdyby zamiast wjeżdżać w latarnię, to lepiej żeby pod nią stała.

41
0
Napisz co o tym sądziszx