OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

1 os. nie żyje, 3 ranne k. Ostrowiny

Na DK25 pod Ostrowiną (trasa Ostrów Wlkp. – Wrocław) doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu ciężarowego i osobówki. Jedna osoba nie żyje, a trzy są ranne. – informuje portal mojaolesnica.pl

+

W niedzielę około godziny 20 na drodze krajowej nr 25 na wysokości Ostrowiny doszło do wypadku drogowego. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką wiozącą nowe samochody, a następnie wjechał do przydrożnego rowu i dachował.

Na miejscu reanimowano jedną osobę podróżującą osobówką. Pozostałe trzy wyszły z pojazdu o własnych siłach. Swoje działania prowadzą obecnie policja, cztery zastępy straży pożarnej i pogotowie.

– Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 25. Cztery osoby są ranne, w tym jedna nieprzytomna. Trwa jej resuscytacja krążeniowo-oddechowa – dowiadujemy się od strażaków.

Funkcjonariusze policji prowadzą postępowanie w celu ustalenia okoliczności zdarzenia. Droga na tym odcinku pozostaje zablokowana.

Policja poinformowała, że zmarła osoba, którą reanimowano na miejscu.

Wiadomo już, że zginął pasażer jadący z tyłu pojazdu. Mężczyzna miał 80 lat i był mieszkańcem miejscowości Turek (woj. wielkopolskie).

Więcej zdjęć pod adresem:
https://mojaolesnica.pl/29236,wypadek-w-ostrowinie.php

3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
cebula
odpowiada  Laus
1 rok temu

Jeżeli dobrze pamiętam to przed tym zakrętem stoją takie okrągłe znaki z liczbą 50.
Ale przecież polski kierowca “miszczu prostej” nie zwraca na to uwagi…

Laus
1 rok temu

Niestety lecz na tym zakręcie gdzie osobówka wpadła w poślizg, w czasie deszczu nie można jechać więcej niż 70 km/godz. Wyższa prędkość skutkuje poślizgiem tylnej osi. Kierowca pewnie skontrował, lecz zbyt późno/mocno. I czołówka z TIRem gotowa. W deszczowe dni nie ma możliwości, żeby auta nie lądowały tam w rowie. Rekordowy był jeden dzień, kiedy naliczyłem tam 5 pojazdów [3 rano jadąc do pracy, 2 z powrotem].

3
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x