OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Spłonął im dom. Proszą o pomoc

“25 kwietnia doszło do pożaru naszego domu. Moja mama Hania i ja straciliśmy cały nasz majątek. Wewnątrz domu nie przetrwało praktycznie nic. Według straży pożarnej straty sięgają 250 tysięcy złotych. Powiedziano nam, że wszystko najpewniej zaczęło się od zwarcia instalacji elektrycznej.” – czytamy w komunikacie pokrzywdzonych lokatorów z ul. Przychodniej.

+

Prawie wszystko w środku zostało całkiem spalone albo stopione. Potrzebujemy środków na zamontowanie nowej instalacji elektrycznej. Musimy kupić drzwi, okna, zabezpieczyć dach i ściany, położyć nową podłogę. Straciliśmy też większość ubrań, sprzętów, łóżka, pościele. Nie mamy mebli, te które nie spłonęły zostały doszczętnie stopione przez wysoką temperaturę. Nie jesteśmy w stanie sami podołać tym wydatkom, a dom niestety nie był ubezpieczony.

Dlatego prosimy Was o pomoc. Będziemy dozgonnie wdzięczni za każdy, nawet najmniejszy datek, bo sami nie damy rady się z tym zmierzyć. Jakakolwiek forma pomocy będzie dla nas nieoceniona.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zdecydują się nam pomóc. Liczy się każde wsparcie jakie możemy uzyskać.

Patryk i Hanna Hełka

https://pomagam.pl/helka

Pożar domu przy ul. Przechodniej

35 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
zybała
1 rok temu

maja ładna kase, maja , odbuduja

Justyna
1 rok temu

Pomagam bo mam dobre serce a nie ubezpieczenie w nim. Każdego może spotkać taka tragedia. Ludzie gdzie Wasza empatia? Proszą o pomoc bo są w trudniej sutuacji, nikt nie chciałby stracić całego dobytku swojego życia.

7163
1 rok temu

POMAGAM

35
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x