Do żłobka dostaną się tylko szczepione dzieci

Wczoraj ostrowscy radni przegłosowali dodatkowe kryterium obowiązujące przy rekrutacji do ostrowskiego żłobka. Warunkiem będzie dotychczasowe szczepienie dziecka, chyba że z powodów zdrowotnych było ono niemożliwe lub zostało odroczone w czasie.

+

W Ostrowie Wlkp. funkcjonują dwa oddziały żłobka miejskiego. Liczba chętnych co roku jest znacznie większa niż możliwości lokalowe obiektów.

Rodzice dzieci nie szczepiących dzieci z powodu obaw przed powikłania i będą musieli rozważyć inne formy zapewnienia dziecku opieki.

CZYTAJ  Helikopter wylądował przy urzędzie. Wiemy do kogo

10 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zbyszek
3 lat temu

I tak samo powinno być w przedszkolach

Maciej
3 lat temu

Ci co popierają ten projekt

Albo nie mają dzieci

Albo nie czytają ulotek trucizn, jakie podaje się ich dzieciom.

Ja
3 lat temu

Wszyscy narzekają ze wolny wybór i o jej moje dziecko i nic nie muszę , i nasłuchali się ze jakie to złe szczepienie ze ( autyzmu ) od tego i co jeszcze oj , ale niech każdy sobie odpowie na pytanie ile kiedyś białego wciągał tableteczki spożywał i na siłowni robił się bardzo szybko duży , No niestety kochani rodzice konsekwencje ciągną się latami i przekazuje geny zdrowe i nie zdrowe . Pozdrawiam tych co szczepią bo ja to robię swojemu dziecku , a i jeszcze jedno kiedyś wszyscy byli szczepieni i żyli bawili się w kałuży i piaskownicy co kotki tam były i nikt piasku nie wymieniał co sezon , gorące pozdro !!!!!!!

wm
3 lat temu

Liczba chętnych jest większa niż możliwości lokalowe obiektów. Jeszcze radni powinni sprawdzić kryteria czy rodzice oddając dziecko do żłobka idą do pracy czy siedzą w domu, może wtedy możliwości lokalowe bylyby wystarczające.

antyUE
3 lat temu

Debilizm….i dlatego oświata musi być sprywatyzowana aby każdy miał prawo wyboru…

62
odpowiada  antyUE
3 lat temu

to co ty tu jeszcze w tej złej UE robisz ??? !!!

Ilona
3 lat temu

Bardzo dobrze!!!!!

.
3 lat temu

Ja bym wprowadził jeszcze że muszą mieć blond włosy i niebieskie oczy XD

Złośliwy
odpowiada  .
3 lat temu

I co się rzucasz! Żłobek to niestety zbiór wszelkich bakterii i wirusów. Dzieci przebywają w różnych środowiskach, mają rodzeństwo, które może coś przynieść ze szkoły czy przedszkola. Dzieci, które nie są szczepione są bardziej narażone na ryzyko zachorowania i komplikacji po chorobowych.

Kasia
3 lat temu

Bardzo dobrze. Brawo. Mądra decyzja.

10
0
Napisz co o tym sądziszx