Antyfaszyści usuwają pseudograffiti

Ostrowska grupa antyfaszystowska opublikowała nagranie, na którym widać jak zamazują faszystowskie symbole, wcześniej pomalowane sprayem przez nieznanych do końca sprawców.

+

„Niektórzy w ramach wiosennych porządków trzepią dywany i myją okna dla Jezusa. My oczyszczamy miasto z rasistowskiego ścierwa. Po raz kolejny ruszyliśmy na ulice zamalowywać faszystowskie bohomazy. Jeśli też nie zgadzasz się na obecność symboli nienawiści w naszym, mieście i chcesz nas wspomóc w jakiś sposób – pisz śmiało na priv!”  piszą o swojej akcji jej autorzy.

 

CZYTAJ  Pierwsza ofiara zimy

63 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
chwastu
3 lat temu

fajne bylo graffitti na alejach gdzie rury sa, wjazd do szpitala. to czuby zamalowali, wy famatasy

PATRIOTA OSTROWSKI
3 lat temu

Durna akcja,nic to nie da,ta zabawa.
Ps:Celtic cross ,wolfsangel bardzo ok ?☺

Imię
3 lat temu

Jak „ratując” elewację zniszczyć ją jeszcze bardziej …
Do prawdziwej roboty niech się lepiej wezmą te nieroby, a resztę niech zostawią Policji.

do OSW
3 lat temu

mówię o celtykach głównie ipp. chociaż o pochodzeniu i znaczeniu swastyki też można byłoby pokonwersować 😀 a czemu zamalowane sa tez patriotyczne rzeczy barwy kotwice itd ? też wam przeszkadzaja i są nazistowskie ?

123
3 lat temu

Może trochę nie na temat, ale idą deszcze i pytanie zasadnicze jest jedno – czy studzienki burzowe są odpowiednio oczyszczone bo może być „wesoło” …

Pati
3 lat temu

O matko, ile tu nienawiści i hejtu. Boję się chodzić po ulicach Ostrowa wiedząc, że tacy ludzi są w moim mieście. Przecz z rasizmem i faszyzmem w Ostrowie!

Specjalista od public relations
3 lat temu

Takie symboliczne wkopywanie łopat albo zamalowywania bazgrołów nie robi na mnie wrażenia. Co innego gdyby Pani Prezydent symbolicznie z młodzieżą, dziećmi, swoimi radnymi z Przyjaznego Miasta i radnymi PO spaliła na rynku swastykę w asyście np. Wójcickiego i proboszcza Fary Nojmana. To by mogło Panią Prezydent rozsławić nie tylko na całą Polskę, ale i na cały świat!

Jacek
3 lat temu

Oj, oj, oj…pachnie MARKSEM…..

j
odpowiada  Jacek
3 lat temu

chyba od ciebie

Zen
3 lat temu

Po tym jak Caryca rozpoczęła walkę z faszyzmem w Ostrowie i powiedziała na Sesji Rady Miejskiej: „bardzo proszę mieszkańców mojego miasta aby nadsyłali i reagowali…” mój 8 letni syn zapytał mnie kto wywołał II wojnę światową i czy obozy koncentracyjne były polskie?

White brother
3 lat temu

Skąd wzieli się ci „antyfaszystowscy” debile u mnie w mieści?

Sewer
odpowiada  White brother
3 lat temu

A skąd się wziął taki fiutek jak ty palancie? Może to ty malujesz te bohomazy na murach, słupkach, śmietnikach, ławkach,…?

Pan
odpowiada  White brother
3 lat temu

Twoje miasto? A ja myślałem że 70tys ludzi w tym mieście mieszka. A debil to sam jestes

63
0
Napisz co o tym sądziszx