Metamorfoza MDK-u. Zobaczcie wnętrza po zmianach

Nowy budynek Urzędu Gminy Ostrów Wielkopolski nabiera nowego wyglądu. Prace zewnętrzne budynku właściwie są już na finiszu. Podobnie prace wewnętrzne. Stary, zabytkowy budynek w ciągu ponad roku przeszedł kapitalny remont. Jeszcze do niedawna był to szarobury, niczym nie wyróżniający się obiekt. Dzięki zastosowaniu odpowiednio dobrej kolorystyki, po wcześniejszych konsultacjach z plastykiem miejskim, dziś to jeden z najładniejszych budynków w tej części miasta.

+

Jak wyglądał przed remontem?

POLECANE NEWSY
8 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
X
odpowiada  Lividium
2 lat temu

To nie miasto remontowało budynek tylko gmina

zz-Top
2 lat temu

Brakuje tylko małej wzmianki jaki był koszt tego „remontu”. Pewnie jakieś 17mln zł. Ale co tam wydajemy nie swoje czyli fakturka razy….

Ostrów
2 lat temu

Pięknie fajnie nie straszy ale za nasze pieniądze willę można robić z podjazdem ale gdzieś kto potrzebuje pomocy nie da się!

Muszka.
2 lat temu

Z naszych kieszeni… Na urzedasow zawsze znajda pieniądze

Lividium
2 lat temu

Bardzo cieszy widok następnego budynku wyremontowanego przez włodarzy miasta .Chcę nie co zmienić dyskusje staram się o mieszkanie komunalne od lat co roku komisja, zaświadczenia , opis sytuacji dlaczego staram się o mieszkanie itp,itd . Co roku to samo odmowa ponieważ przekraczam minimum socjalne na osobę i metraż wynajętego mieszkania , nie spotkałem się żeby ktoś miał do wynajęcia mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 9metrów kwadratowych .Bo tego nie mogę przekroczyć i minimum socjalne o którym wspomniałem , a najniższa krajowa na osobę przekracza ów minimum .Natomiast jeśli chodzi o komisje która weryfikuje wnioski i wpisuje na listę oczekujących to ponad wszelką wątpliwość komisja ma słabość dla osób które kiedyś posiadały lokum ,mieszkania, pracę lecz nie posiadały umiejętności do kierowania własnym życiem . W tej kwestii osób które znajdują się na liście oczekujących na mieszkania socjalne i komunalne prym wiedzie schronisko dla bezdomnych Św Alberta .Jestem zwykłym szarym człowiekiem który pracuje i płaci podatki jedyne logiczne , rozumowanie moje jest takie ,że należy pić zaliczyć kilka pobytów na izbie wytrzeźwień ,mieć założoną niebieską linię ,stracić pracę,i rodzinę stoczyć się na dno zamieszkać w Albercie i dopiero wtedy człowiek spełnia kryteria aby otrzymać mieszkanie ,to nie jest żenujące czy tez poniżające tylko w słowniku języka polskiego nie ma takiego słowa i określenia

Ingrites
2 lat temu

Twój normalny dzień zawsze black and white

Robert
2 lat temu

Za tą jednostkę zewnętrzną klimatyzacji przy podjeździe dla niepełnosprawnych dostaną MISTERA BUDOWNICTWA 🙂

Marian z USA
2 lat temu

Jak amerykańska stodoła idealnie na urząd gminy ostrów, a wójt będzie się czuł jak w domu.

8
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x