Metamorfoza MDK-u. Zobaczcie wnętrza po zmianach

Nowy budynek Urzędu Gminy Ostrów Wielkopolski nabiera nowego wyglądu. Prace zewnętrzne budynku właściwie są już na finiszu. Podobnie prace wewnętrzne. Stary, zabytkowy budynek w ciągu ponad roku przeszedł kapitalny remont. Jeszcze do niedawna był to szarobury, niczym nie wyróżniający się obiekt. Dzięki zastosowaniu odpowiednio dobrej kolorystyki, po wcześniejszych konsultacjach z plastykiem miejskim, dziś to jeden z najładniejszych budynków w tej części miasta.

+

Jak wyglądał przed remontem?

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Potrącenie rowerzysty na przejeździe (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
zz-Top
5 lat temu

Brakuje tylko małej wzmianki jaki był koszt tego „remontu”. Pewnie jakieś 17mln zł. Ale co tam wydajemy nie swoje czyli fakturka razy….

Ostrów
5 lat temu

Pięknie fajnie nie straszy ale za nasze pieniądze willę można robić z podjazdem ale gdzieś kto potrzebuje pomocy nie da się!

Muszka.
5 lat temu

Z naszych kieszeni… Na urzedasow zawsze znajda pieniądze

Lividium
5 lat temu

Bardzo cieszy widok następnego budynku wyremontowanego przez włodarzy miasta .Chcę nie co zmienić dyskusje staram się o mieszkanie komunalne od lat co roku komisja, zaświadczenia , opis sytuacji dlaczego staram się o mieszkanie itp,itd . Co roku to samo odmowa ponieważ przekraczam minimum socjalne na osobę i metraż wynajętego mieszkania , nie spotkałem się żeby ktoś miał do wynajęcia mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 9metrów kwadratowych .Bo tego nie mogę przekroczyć i minimum socjalne o którym wspomniałem , a najniższa krajowa na osobę przekracza ów minimum .Natomiast jeśli chodzi o komisje która weryfikuje wnioski i wpisuje na listę oczekujących to ponad wszelką wątpliwość komisja ma słabość dla osób które kiedyś posiadały lokum ,mieszkania, pracę lecz nie posiadały umiejętności do kierowania własnym życiem . W tej kwestii osób które znajdują się na liście oczekujących na mieszkania socjalne i komunalne prym wiedzie schronisko dla bezdomnych Św Alberta .Jestem zwykłym szarym człowiekiem który pracuje i płaci podatki jedyne logiczne , rozumowanie moje jest takie ,że należy pić zaliczyć kilka pobytów na izbie wytrzeźwień ,mieć założoną niebieską linię ,stracić pracę,i rodzinę stoczyć się na dno zamieszkać w Albercie i dopiero wtedy człowiek spełnia kryteria aby otrzymać mieszkanie ,to nie jest żenujące czy tez poniżające tylko w słowniku języka polskiego nie ma takiego słowa i określenia

X
odpowiada  Lividium
4 lat temu

To nie miasto remontowało budynek tylko gmina

Ingrites
5 lat temu

Twój normalny dzień zawsze black and white

Robert
5 lat temu

Za tą jednostkę zewnętrzną klimatyzacji przy podjeździe dla niepełnosprawnych dostaną MISTERA BUDOWNICTWA 🙂

Marian z USA
5 lat temu

Jak amerykańska stodoła idealnie na urząd gminy ostrów, a wójt będzie się czuł jak w domu.

8
0
Napisz co o tym sądziszx