„Drzewka za butelki” oraz „Kwiaty za elektro – odpady”

Rusza V Edycja Akcji „Drzewka za butelki” oraz Akcja „Kwiaty za elektro – odpady”. Ideą akcji „Drzewka za butelki” jest aktywne dbanie o środowisko naturalne poprzez zbieranie niepotrzebnych i zaśmiecających otoczenie plastikowych butelek PET.

+

Do udziału w akcji zapraszamy wszystkich mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego, którzy wezmą udział w tegorocznym Festynie Rodzinnym „majOSTaszki” na terenie Parku Przygód Piaski Szczygliczka w Ostrowie Wielkopolskim w dniu 11 maja 2019 r.

Aby wziąć udział w akcji „Drzewka za butelki” należy zebrać minimum 10 zgniecionych plastikowych butelek PET (o pojemności minimum 1 l) i dostarczyć je na stoisko Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim (zlokalizowanego na terenie Poziomkowego Ogrodu) w godzinach od 14:00 do 18:00 w dniu 11 maja 2019r.

W zamian za zebrane butelki, które trafią do recyklingu, uczestnicy akcji otrzymają sadzonki drzew (jeden uczestnik otrzymuje maksymalnie dwie sadzonki drzewka ozdobnego).

Z kolei w zamian za przyniesiony ZUŻYTY drobny sprzęt elektryczny, elektroniczny czy drobne AGD Mieszkańcy otrzymają sadzonki kwiatów sezonowych.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Pies wypadł z 2. piętra
Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
fraszka
4 lat temu

Co znaczy drzewka ozdobne? Jakieś szczegóły proszę podać!
( Dlaczego nie rozdaje się roślin miododajnych?)

123
odpowiada  fraszka
4 lat temu

Żeby nikt na lewo lodów nie kręcił i bez US się nie dorobił na boku np. na handlu miodem …

2
0
Napisz co o tym sądziszx