OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

6-latka zginęła jadąc hulajnogą

6-letnia dziewczynka zginęła jadąc hulajnogą kilkadziesiąt metrów od domu. Została śmiertelnie potrącona przez samochód kierowany przez 61-letniego mężczyznę.

+

Służby o wypadku w Roszkowie dostały wiadomość po godzinie 18.00. 6-letnia dziewczynka jeździła hulajnogą wraz z siostrą bliźniaczką po mało uczęszczanej asfaltowej drodze. Z nieznanych przyczyn doszło do potrącenia z udziałem Skody Octavia. 

Podjęto reanimację dziewczynki, zadysponowano śmigłowiec LPR, ale wszystkie te działania nie przyniosły rezultatów. Kierowca Skody był trzeźwy.

38 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Aga.
odpowiada  Muszka
2 lat temu

A skąd wiesz kto jest sprawca. Fakt dziecku nie przypisze się winy. Ale dziecko miało rodziców którzy są odpowiedzialni za nie których nie było przy nim.

Aga
odpowiada  DOZER
2 lat temu

Raczej nie nazwała bym osoby komentując idiotą niestety ale ma rację droga publiczna to nie plac zabaw i takie małe dzieci nie powinny się tam znajdować same

wjw
2 lat temu

Według obowiązujących przepisów prowadzący hulajnogę jest pieszym.

Matka
odpowiada  DOZER
2 lat temu

Idiota z Ciebie.

DOZER
2 lat temu

Dziecko 6 lat same na drodze publicznej bez jakiejkolwiek opieki – pogratulować lekkomyślności rodzicom, choć i tak spotkała już ich przeogromna tragedia !!!

Imię
odpowiada  Rodzic
2 lat temu

Skąd od razu wiesz, że to kierowca jest winny bo szybko jechał, a nie np. dziecko wyjechało mu przed samochód ?!

Aga
odpowiada  Mirek
2 lat temu

I co że strefa zamieszkania. Nie oznaczało to że dzieci mogła tam przebywać bawić się pozostawione bez opieki rodziców

Aga
2 lat temu

A skąd wiesz że kierowca miał prędkość, byłeś widziałeś. A po drugie dlaczego nie byli rodziców,z tego co mi wiadomo dziecko nie powinno przebywać bez opieki.

m
odpowiada  d.
2 lat temu

d. jak dureń

Aga
odpowiada  Dżon
2 lat temu

BYŁEŚ widziałeś że tak komentujesz. Czytając te komentarze to mi szkoda ludzi łatwo jest usiąść osadza przed monitorem. A skoro dziecko miało 6 lat nie powinno się tam znaleźć bez opieki rodziców.doroslych

38
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x