6-latka zginęła jadąc hulajnogą

Udostępnij
Tweet

6-letnia dziewczynka zginęła jadąc hulajnogą kilkadziesiąt metrów od domu. Została śmiertelnie potrącona przez samochód kierowany przez 61-letniego mężczyznę.

+

Służby o wypadku w Roszkowie dostały wiadomość po godzinie 18.00. 6-letnia dziewczynka jeździła hulajnogą wraz z siostrą bliźniaczką po mało uczęszczanej asfaltowej drodze. Z nieznanych przyczyn doszło do potrącenia z udziałem Skody Octavia. 

Podjęto reanimację dziewczynki, zadysponowano śmigłowiec LPR, ale wszystkie te działania nie przyniosły rezultatów. Kierowca Skody był trzeźwy.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Po pijaku z impetem uderzył w drzewo
Subskrybuj
Powiadom o

38 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Rodzic
4 lat temu

Współczuję obu rodzinom
Ale jak widac przy drogach punlicznych a zwlaszcza na wsi powinny być chodniki a nie tłumaczenie ze droga szeroka bo dzieci sa wszedzie a i szybko jeżdżących nie brakuje

Imię
odpowiada  Rodzic
4 lat temu

Skąd od razu wiesz, że to kierowca jest winny bo szybko jechał, a nie np. dziecko wyjechało mu przed samochód ?!

Rodzic
4 lat temu

Współczuję rodzinom
Ale jak widac przy drogach punlicznych a zwlaszcza na wsi powinny być chodniki a nie tłumaczenie ze droga szeroka bo dzieci sa wszedzie a i szybko jeżdżących nie brakuje

dziadek
4 lat temu

6 lat dziecko samo na publicznej drodze …. tylko pogratulować rodzicom .

Rodzic.
4 lat temu

Wyrazy współczucia. Mam dwójkę dzieci. Córka ma 10lat i nigdy , nigdy sama nie jezdz po drodze. Może jestem nadopiekuncza. Nigdy nic nie wiadomo. Ale nie wybaczylabym sobie gdyby się coś stało dzieciom które bawią się same na drodze. Wyrazy współczucia dla obu rodzin.?

Dżon
4 lat temu

Kolejny jaśnie kierowca Któremu by się wielka krzywda stała jakby trochę zwolnił i bezpiecznie wyminął dzieci.Odległość między leżącą hulajnogą a miejscem zatrzymania się samochodu najlepiej pokazuje z jaką prędkością jechał i jaka była długość hamowania.

Aga
odpowiada  Dżon
4 lat temu

A skąd wiesz że kierowca miał prędkość, byłeś widziałeś. A po drugie dlaczego nie byli rodziców,z tego co mi wiadomo dziecko nie powinno przebywać bez opieki.

Aga
odpowiada  Dżon
4 lat temu

BYŁEŚ widziałeś że tak komentujesz. Czytając te komentarze to mi szkoda ludzi łatwo jest usiąść osadza przed monitorem. A skoro dziecko miało 6 lat nie powinno się tam znaleźć bez opieki rodziców.doroslych

Anonim
4 lat temu

Ludzie zastanówcie się co piszecie wielka tragedia a wy wypisujecie takie bzdury zastanówcie się vo rodzina dziecka oraz kierowcy czuje nie ważne czyja była wina droga nie jest do jazdy na hulajnodze od tego jest chodnik a wy obwiniacie kierowce nie macie prawa nic złośliwego pisać komentarze w takiej sytuacji powinny być zablokowane ??Nie macie prawa nikogo obwiniać????

marianna
4 lat temu

dostali 500 + i świętowali i nie było czasu zająć się dziećmi

mirkas
odpowiada  marianna
4 lat temu

weź ty sobie kup koło i jeb…… sie w czoło . Sama pewnie korzystasz z 500+ a idiotyzmy wypisujesz

d.
4 lat temu

Sama sobie winna. A rodzice gdzie byli się pytam. Tak pilnowali swoje pociechy .

m
odpowiada  d.
4 lat temu

d. jak dureń

Kierowca/rowerzysta/pieszy
4 lat temu

Dlatego jak widzę dzieciaka na ulicy, na chodniku, poruszającego się na nogach, rolkach, rowerze, czymkolwiek, to omijam go szerokim łukiem, najbardziej jak się da, jeśli oczywiście warunki na to pozwalają, nawet jak taki porusza się na chodniku, po prostu nie ufam takim użytkownikom ruchu….

BMW
odpowiada  Kierowca/rowerzysta/pieszy
4 lat temu

Sytuacja z dwojgiem dzieci jest nieco bardziej skomplikowana bo zabiera kierowcy miejsce na manewrowanie. Na polskich wiejskich drogach nigdy nie było bezpiecznie.

Robert
4 lat temu

Nie ma sensu teraz obwiniac kogokolwiek.Widocznie tak miało być i tak się stało.Wspolczuje rodzinie dziewczynki i kierowcy który się przyczynił do jej śmierci.A sądy zachowajcie dla siebie bo nigdy nie wiadomo jak życie się potoczy

Prawda
odpowiada  Robert
4 lat temu

„Widocznie tak miało być i tak się stało” co to za stek bzdur? Temu można było zapobiec. Opiekun dziecka jest odpowiedzialny za nie. Więc wiadomo na kim spoczywa wina.

38
0
Napisz co o tym sądziszx