Dwie kolizje na koniec weekendu

Do dwóch kolizji doszło na koniec weekendu na terenie powiatu ostrowskiego. Najpierw na Rondzie bankowym zderzył się Peugeot z Mercedesem, nastepnie już w nocy Honda uderzyła w Renault.

+

Popołudniu kierowca Peugeota nie ustąpił pierwszeństwa kobiecie jadącej Mercedesem. Pojazdy zderzyły się na Rondzie bankowym. Nie byłoby w tej kolizji nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że Mercedes choć z małymi uszkodzeniami na zewnątrz, doznał awarii drążka kierowniczego. To niebezpieczne uszkodzenie dało o sobie znać dopiero po odjeżdżaniu z miejsca kolizji. Nie trudno sobie wyobrazić czym mogłoby się skończyć gdyby Mercedes zdołał wyjechać na drogę o dużym natężeniu ruchu.

Drugie zdarzenie miało miejsce na trasie Ostrów – Odolanów. Kierowca Hondy przy zjeździe na Gorzyce Małe wymusił pierwszeństwo na Renault Scenic. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

POLECANE NEWSY
4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Qwerty
3 lat temu

na tym rondzie już dawno powinny być światła , co drugi nie wie jak je prawidłowo pokonać i który pas zająć …

senior,kierowca 40 lat
3 lat temu

No i co bohaterowie krytykujące szyderczo każdy przypadek kolizji,czy wypadku osób w podeszłym wieku ! Procent zdarzeń młodszych i gówniarzy w stosunku do seniorów – to znikoma ilość ! Proszę przypomnieć ile ostatnio było – to Wy jeździcie jak bezmózgowcy (kolizje proste skrzyżowania,światła,znaki,nie ustąpienie pierwszeństwa) . Walicie w siebie ja barany w najprostszych sytuacjach ! To Was powinni się badać częściej i testować przepisy ! Ostatnio było kilkadziesiąt zdarzeń z Wami ! Więc nie bądźcie takie ,,gieroje,, przed komputerem z du*pą na stołku ! Fakty są inne ! Pozdrawiam jeżdżących z głową ! Także tym buńczucznym nie życzę nic złego na drodze,więcej pokory !

Xde
odpowiada  senior,kierowca 40 lat
3 lat temu

Ale tutaj nic nie ma napisane o wieku

123
odpowiada  senior,kierowca 40 lat
3 lat temu

Tej dziadek – więcej pokory, po za tym nie śmiej się dziadku z czyjegoś przypadku bo na drodze może zdarzyć się wszystko i wtedy będziesz inaczej piszczeć, ale co może wiedzieć osoba przejeżdżająca w rok tyle kilometrów co inni w miesiąc i to tylko po mieście parę kilometrów pewnie na targ itp.
Jeśli ktoś np. w miesiąc przejeżdża 10 tysięcy kilometrów różnymi pojazdami to oczywistą sprawą jest, że jest narażony na więcej niebezpieczeństw niż ktoś kto 10 tysięcy robi w dwa lata …

4
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x