OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

19-latka doprowadziła do śmierci 44-latka na DK15

19-latka z gm. Odolanów z nieznanych bliżej przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu i doprowadziła do wypadku drogowego. Zginął w nim 44-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego.

+

Do tej tragedii doszło na drodze krajowej nr 15 Jarocin – Krotoszyn, w miejscowości Golina. 19-latka kierowała Renault Kangoo. Jej samochód uderzył w Opla Corsę. Kierowcę Corsy reanimowano, ale bezskutecznie. 19-latkę przewieziono do szpitala w Jarocinie. Poza karetką i wozami straży pożarnej na miejsce został zadysponowany śmigłowiec LPR.

Podczas zorganizowanego objazdu, jedna z kobiet uderzyła w przydrożne drzewo.

43 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Imię
odpowiada  123
1 rok temu

A co to ma wspólnego z pozbawieniem kogoś życia na drodze ???

Imię
odpowiada  Ciepłownik
1 rok temu

Na pewno jeżdżą lepiej i sprawniej od tych ciot co tylko długimi umieją poganiać jak ktoś wolniej od nich jedzie to tzw, mistrzowie prostej haha, zwykłe pizdy i tyle.
Krawaciarze w Skodach w leasingu jeżdżą jak cioty i cwele nie swoimi autkami haha

jola
1 rok temu

brawura i głupota prędkośc zrobiła swoje

Dominik
odpowiada  John
1 rok temu

I co wniosku z tym że był naczelnikiem . Był normalnym człowiekiem

John
1 rok temu

Zginął w nim 44-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego – był to strażak ochotnik, naczelnik OSP.

xyz
1 rok temu

Tu jestem bezwzględną osobą . Jeśli rozmawiała przez telefon , pisała na “(F) Zbuku lub spadły jej sztuczne rzęsy – to dożywocie w pierdlu !!
Zero narzeczonego , rodziny i dzieci , przyjemności do końca życia . Ale jeśli zasłabła pod wpływem choroby , to co innego . Sąd zdecyduje . Szkoda , że pozbawiła życia pięknego mężczyzny w kwiecie wieku , który pewnie osierocił rodzinę . Kondolencje .

Dominik
1 rok temu

Z tych komentarzy co się czyta jeżeli ktoś młody spowoduje wypadek i każdy pisze że telefon itp i że gowniara Ale ciekawe w jakim wieku wy mieliście prawko w wieku 30 dopiero nie .
A gdzie ma zdobyć doświadczenie przed komputerem czy gdzie . Na drodze wypadki są i będę człowiek nie maszyna każdemu się zdarza . Szkoda że śmiertelny bo do końca życia będzie miała to na sumieniu .

Dominik
odpowiada  Ew
1 rok temu

Nie oskarżaj skoro nie widziałaś

Max
odpowiada  Ciepłownik
1 rok temu

A jak jeżdżą cięźarówki? Proszę Cię. Właśnie wystarczy wjechać na autostradę. Tam właśnie widać tych zawodowych kierowców co robią.

Ew
1 rok temu

Na bank sprawdzała co na fejsie

43
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x