19-latka doprowadziła do śmierci 44-latka na DK15

19-latka z gm. Odolanów z nieznanych bliżej przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu i doprowadziła do wypadku drogowego. Zginął w nim 44-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego.

+

Do tej tragedii doszło na drodze krajowej nr 15 Jarocin – Krotoszyn, w miejscowości Golina. 19-latka kierowała Renault Kangoo. Jej samochód uderzył w Opla Corsę. Kierowcę Corsy reanimowano, ale bezskutecznie. 19-latkę przewieziono do szpitala w Jarocinie. Poza karetką i wozami straży pożarnej na miejsce został zadysponowany śmigłowiec LPR.

Podczas zorganizowanego objazdu, jedna z kobiet uderzyła w przydrożne drzewo.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nie żyje matka dwojga dzieci. Zmarła w wyniku choroby
Subskrybuj
Powiadom o

43 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
jola
5 lat temu

brawura i głupota prędkośc zrobiła swoje

John
5 lat temu

Zginął w nim 44-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego – był to strażak ochotnik, naczelnik OSP.

Dominik
odpowiada  John
5 lat temu

I co wniosku z tym że był naczelnikiem . Był normalnym człowiekiem

xyz
5 lat temu

Tu jestem bezwzględną osobą . Jeśli rozmawiała przez telefon , pisała na „(F) Zbuku lub spadły jej sztuczne rzęsy – to dożywocie w pierdlu !!
Zero narzeczonego , rodziny i dzieci , przyjemności do końca życia . Ale jeśli zasłabła pod wpływem choroby , to co innego . Sąd zdecyduje . Szkoda , że pozbawiła życia pięknego mężczyzny w kwiecie wieku , który pewnie osierocił rodzinę . Kondolencje .

Dominik
5 lat temu

Z tych komentarzy co się czyta jeżeli ktoś młody spowoduje wypadek i każdy pisze że telefon itp i że gowniara Ale ciekawe w jakim wieku wy mieliście prawko w wieku 30 dopiero nie .
A gdzie ma zdobyć doświadczenie przed komputerem czy gdzie . Na drodze wypadki są i będę człowiek nie maszyna każdemu się zdarza . Szkoda że śmiertelny bo do końca życia będzie miała to na sumieniu .

Ew
5 lat temu

Na bank sprawdzała co na fejsie

Dominik
odpowiada  Ew
5 lat temu

Nie oskarżaj skoro nie widziałaś

43
0
Napisz co o tym sądziszx