Chciał utopić 10 psów. Do dziś przeżył tylko 1

Cztery lata mijają od bulwersującej próby utopienia 10 szczeniąt w rzece Olszówka w Odolanowie. Strażacy wyciągnęli z wody ciała 8 sztuk, a dwa żywe pieski wcześniej wyciągnął jeden z mieszkańców. Te, które udało się uratować, trafiły do weterynarza, a później do schroniska. Wiemy jak dziś wygląda jeden z uratowanych psów, ponieważ zgłosiła się do nas pani Dominika, właścicielka 4-letniego już psa o imieniu Tarbo.

+

Tarbo, bo tak wabi się uratowany pies, był jednym z dwóch żywych piesków. Zarówno on jak i drugi z rodzeństwa piesek zachorował na parwowirozę. Niestety tylko Tarbo udało się przezwyciężyć chorobę i trafić do adopcji.

Widać po psie, że trafił do kochającego domu. Pies wychowuje się wraz z chłopcem, synem pani Dominiki. Jak widać nie należy próbować topić psów, bo gdzieś czeka na nie wymarzony dom.

W środę około południa strażacy wyłowili 8 szczeniąt z rzeki w Odolanowie. Jak się okazało, nieznany sprawca wrzucił je dzień wcześniej do rzeki Olszówka. Jeszcze we wtorek dwa pieski wyłowił mieszkaniec Ostrowa Wlkp., który usłyszał ich odgłosy.

4 lata temu pisaliśmy: „Były to szczeniaki rady amstaff. Nieoficjalnie ustalono, że właściciel suki wyjechał za granicę. Zostawił ją u swojej znajomej. Wkrótce potem suka urodziła młode, które zaczęły być kłopotem dla opiekunki psa. Najprawdopodobniej jej brat postanowił utopić wszystkie 10 sztuk.”

POLECANE NEWSY

21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Elzbieta
3 lat temu

Pojebany czlowiek niech jego ktos utopi

NO RESPECT
3 lat temu

Kiedyś tak się robiło… hm… a jeszcze kiedyś wątłe dzieci zrzucało się ze skały bo nie nadawały się na wojowników, a jeszcze kiedyś zabijało się ludzi rozpruwając im brzuchy żeby złożyć ofiarę bogom…
Świat idzie do przodu, a tępota niektórych stoi w miejscu, twardo na nogach (mytych tylko przy sobotniej kąpieli raz w tygodniu).

Lena
3 lat temu

Cieszymy się razem z mężem że usłyszeliśmy głosy tych piesków i je uratowalismy ?

Pamietam jak dziś
3 lat temu

O kurde pamietam! Już 4 lata minęły jak z żona je usłyszeliśmy, dobra współpraca z policja i schroniskiem spowodowała, ze odszukalismy tego „bydlak”. Łeska się w oku zakręciła jak zobaczyłem ten artykuł po 4 latach. A na takiego gnoja to szkoda słów!

Imię
odpowiada  Pamietam jak dziś
3 lat temu

Pewnie śmieć dostał zawiasy ???

Dominika
odpowiada  Pamietam jak dziś
3 lat temu

Witam serdecznie dzięki państwa odwadze dziś mamy nasz skarb. Bardzo chciała bym się z państwem spotkać i podziękować oraz byście poznali szczęściarza którego uratowaliscie. Jeśli i wy mieli byście ochotę proszę o kontakt

?
3 lat temu

Do Hycel!!!
Debil jesteś i ciebie trzeba łopatą w łeb walnąć gnoju i utopić a twojej starej powiedzieć że uciekłeś z prostytutką fagasie!!!!
Ciebie i tego Debila co próbował utopić szczeniaki walnąć w łeb i do wody z obciążeniem!!!!
I pływajcie u świętego Piotra?

Audi RS6
3 lat temu

DO HYCLA takie prymitywne praktyki jakie opisujesz w swoim marnym komentarzu,stosowało się może ze 20 lat temu i to po cichu,jakim trzeba być idiotą żeby jechać nad rzekę topić psy i jeszcze na 2-gi dzień wrócić sprawdzić co i jak….Obyś nie był właścicielem żadnej żywej istoty.Pies czy jakiekolwiek inne zwierze domowe to niestety wieloletni obowiązek i ludzie często o tym zapominają,po miesiącu czy dwóch się nudzi i robi się problem.

Gospodarz Marian
3 lat temu

Do Hycel to tak też powinno się robić z dziećmi w tych czasach szkoda że dla twojej matki nie byłaś nadliczbowy ! Masakra pies kot i każde inne zwierzę to jest życie z uczuciami nawet świnie byka itp które się je bo tak już jest sumienie jest ciężko zabić bo to patrzy i ma uczucia które widać po każdym z zwierzęcia A ty mi piszesz o lopacie za stodoła? Niewiem kto Cię wychował ale dzieciństwo miałaś okrutne z wyrazami szacunku dla twojej rodziny.

:)
3 lat temu

Wspaniały pies . Miał dużo szczęścia że został uratowany i trafił do cudownej rodzinki.

Propozycja
3 lat temu

Utopmy dzieci tego liścia który topił psy!

Myślący
odpowiada  Propozycja
3 lat temu

ej na dzieci jest Pisowskie 500 plus za co będziemy pili

Fanthomas
3 lat temu

Cudowny pies…..???

21
0
Napisz co o tym sądziszx