OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Znaleziono ciało w Ołoboku. To zaginiony gospodarz

Dzisiaj w miejscowości Ołobok przy ul. Zamkowej znaleziono wisielca. Okazało się, że jest nim zaginiony gospodarz, u którego 3 dni temu wybuchł pożar w oborze.

+

POLECANE NEWSY
23 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
arek
odpowiada  Mietko
2 lat temu

mietko masz rację ja prowadzę transport i tak samo jak Ciebie w gospodarstwo tak i mnie w transport nikt na siłę nie pchnął a to że mam lising do spłacenia to tylko moja wola co chodzi o koszty utrzymania tego bałaganu to tak jak u Ciebie kosmos i co tu biadolic trzeba zap…ać i nie szukać winnych tyle że różnica jest taka że rolnicy kupując nowy sprzęt mają możliwość częściowego zwrotu a u nas zapomnij o jakiejkolwiek dotacji . Jest różnica? ja samego paliwa palę ok 12.000l miesięcznie i muszę to zapłacić nie mam możliwości pujścia do gminy złożyć wniosek o dpłatę

A
odpowiada  p.
2 lat temu

Nie normalny/a to ty jesteś że wypisujesz takie rzeczy o człowieku który skończył swój żywot….

Mietko
2 lat temu

No tak arek ale dlaczego nie chcesz pracować w gospodarstwie ? Wiesz , ile podatku płacimy w środkach do produkcji nawozy opryski paliwo części zamienne pasze prąd itp wszędzie wat . A dopłaty to tylko bat na nas dzeesiątki dokumentów do wypełnienia masa różnych chorych wymogów do spełnienia kontrole i kary chory system .To nasze pieniądze idą do brukseli i co im zostanie to oddają a po drodze tysiące użędasów .Te przysłowiowe świnie 15 lat temu były po 5 zł za kilo a teraz 4 zł , 15 lat temu zarabiałeś 1500 zł .czy teraz zarabiasz 1000? Chory system ide do com ale macie tyle miejsc dla nas? Słyszałem ze macie wolne płatne piątki .

FRANK
odpowiada  xx
2 lat temu

co jest ” paczycie ” ?

arek
odpowiada  Mietko
2 lat temu

kolego ale rolnik płaci składkę KRUS 300 parę zł na kwartał a my 1100zl miesięcznie a co chodzi o podatek dochodowy co miesiąc to wy rolnicy nawet sobie sprawy z tego nie zdajecie że trzeba odprowadzić 19% od dochodu miesięcznego mało tego wy bierzecie dotację z unii i jeszcze wam mało

Haha
odpowiada  p.
2 lat temu

Prawda jest zupełnie inna. On był nienormalny. Wieszal się już raz. W dzień pożaru mówił że podpali albo się zabije.

ja
odpowiada  Mietko
2 lat temu

osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą płacąc co miesiąc! ponad 1300zł wcale nie jest w lepszej sytuacji!

Mietko
2 lat temu

Do iu i nie 30 zł na 3 miesiące tylko 1400 zł wal się

Mietko
2 lat temu

Do hama id jeszcze nie słyszałem żeby ktoś przyszedł pracować na gospodarstwo bo nie musi płacić zusu .jak narazie państwo więcej dopłaca do symulantów takich jak ty hamie na zusie między innymi do tych strajkujących na lewym L4 rolnik musi chorować minimum 28 dni żeby dostać 10 zł na dzień .Zapraszam.

Robert
odpowiada  iu
2 lat temu

Ty wiesz wogole o czym piszesz , bo o składkach napewno nie masz pojecia , proponuje poczytać dzienniki ustaw

23
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x