Znaleziono ciało w Ołoboku. To zaginiony gospodarz

Udostępnij
Tweet

Dzisiaj w miejscowości Ołobok przy ul. Zamkowej znaleziono wisielca. Okazało się, że jest nim zaginiony gospodarz, u którego 3 dni temu wybuchł pożar w oborze.

+

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Mieli już przygotowane worki i łopaty do zakopania ciał. Zarzuty dla siedmiu osób
Subskrybuj
Powiadom o

23 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mietko
4 lat temu

No tak arek ale dlaczego nie chcesz pracować w gospodarstwie ? Wiesz , ile podatku płacimy w środkach do produkcji nawozy opryski paliwo części zamienne pasze prąd itp wszędzie wat . A dopłaty to tylko bat na nas dzeesiątki dokumentów do wypełnienia masa różnych chorych wymogów do spełnienia kontrole i kary chory system .To nasze pieniądze idą do brukseli i co im zostanie to oddają a po drodze tysiące użędasów .Te przysłowiowe świnie 15 lat temu były po 5 zł za kilo a teraz 4 zł , 15 lat temu zarabiałeś 1500 zł .czy teraz zarabiasz 1000? Chory system ide do com ale macie tyle miejsc dla nas? Słyszałem ze macie wolne płatne piątki .

arek
odpowiada  Mietko
4 lat temu

mietko masz rację ja prowadzę transport i tak samo jak Ciebie w gospodarstwo tak i mnie w transport nikt na siłę nie pchnął a to że mam lising do spłacenia to tylko moja wola co chodzi o koszty utrzymania tego bałaganu to tak jak u Ciebie kosmos i co tu biadolic trzeba zap…ać i nie szukać winnych tyle że różnica jest taka że rolnicy kupując nowy sprzęt mają możliwość częściowego zwrotu a u nas zapomnij o jakiejkolwiek dotacji . Jest różnica? ja samego paliwa palę ok 12.000l miesięcznie i muszę to zapłacić nie mam możliwości pujścia do gminy złożyć wniosek o dpłatę

Mietko
4 lat temu

Do iu i nie 30 zł na 3 miesiące tylko 1400 zł wal się

23
0
Napisz co o tym sądziszx