Brutalnie zabił psa? Trwa proces 31-latka. Wcześniej rozbił nieswoje Porsche

Udostępnij
Tweet

31-latek opowiada przed ostrowskim Sądem za brutalne zabicie psa. Oskarżony dodatkowo rok temu ukradł z jednej z kaliskich myjni Porsche i rozbił je na płocie. W miniony piątek odbyła się kolejna rozprawa w sprawie zabicia pieska. Powołany biegły stwierdził, że mężczyzna był poczytalny, choć obecnie nie przyznaje się do winy. W zeznaniach złożonych przed policjantami przyznał się, ponieważ „wtedy było mu wszystko jedno”.

+

Przypomnijmy, że do zabicia psa wabiącego się „Pędzel” doszło rok temu w jednej z podostrowskich miejscowości. Sprawca miał uciąć psu głowę. Niewiele wcześniej pies został adoptowany przez jedną z kobiet. I tutaj pojawia się wyjaśnienie oskarżonego, złożone przed Sądem:

– Zajechaliśmy w trzech. Ta pani poprosiła, czy byśmy nie pozbyli się psa. Jak zapytałem, którego to powiedziała, że nam pokaże, bo on jest w mieszkaniu. On wtedy na pewno już nie żył. Włożyliśmy psa do worka, za stodółką. Tam był wykopany mały dół i tam go wrzuciliśmy. Chcę zaznaczyć, że pies był cały.

Mężczyzna dał się poznać rok temu po spektakularnym rozbiciu Porsche 911. To należało do klientów jednej z kaliskich myjni samochodowych, gdzie był zatrudniony oskarżony. Auto bez wiedzy właściciela myjni wziął na przejażdżkę. Po drodze zatankował bez płacenia rachunku, a swoją podróż zakończył na płocie w miejscowości Grabów nad Prosną.

Mężczyźnie za zabicie psa grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Przerwana koszykarska kariera. Jest nadzieja na powrót
Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
M
4 lat temu

Co za skur……

b
4 lat temu

dajcie mi go na 48 h – gwarancja,że nie uderzy w zyciu nikogo

123
odpowiada  b
4 lat temu

Chłopie to jest frajer i lamusek na liścia, tacy potrafią tylko do słabszych startować.

JAPAN
4 lat temu

Jak najszybciej odizolować od normalnego społeczeństwa zanim komuś zrobi krzywdę, to psychol i kmiot, tacy od słabszych czyli od zwierzątek, kobiet i dzieci mają w puszce ciepło już na wejściu, życzę powodzenia kmiocie.

Ostrowiak
4 lat temu

Ewidentnie mamy tu do czynienia z osobą kompletnie zdemoralizowana która powinna być izolowana od społeczeństwa bo inaczej doprowadzi do o wiele większej tragedii.

kierowca busa
4 lat temu

Taki pederasta powinien juz rok temu siedziec za kratami. A teraz powinni dozywocie mu dowalic zanim zabije kogos.

6
0
Napisz co o tym sądziszx