Miejskie Becikowe – marzec 2019

Podczas trzeciej w tym roku gali przywitano w „miejskiej rodzinie” 25 nowych ostrowianek i 32 nowych ostrowian, w tym dwóch braci bliźniaków. Dziś sporo było także maluchów, które 2-3 lata temu same odbierały becikowe, a teraz towarzyszyły młodszemu rodzeństwu w tej wyjątkowej uroczystości.

+

– Wszystkim rodzicom życzę dużo wytrwałości i cierpliwości do maluchów, a samym maluchom szczęśliwego życia, miłości i akceptacji oraz jak najwięcej powodów do uśmiechów – takich jak na dzisiejszej gali. – powiedziała Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wlkp.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Beata Klimek nadal prezydentem!
Subskrybuj
Powiadom o

17 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Trele - morele
5 lat temu

Trele – morele,gadu-gadu,ciągle to samo i ciągle ci sami a Becia Prezydentem, Becia w Chinach,Becia in vitro,Becia becikowe,Becia hala,Becia stadion żużlowy,Becia będzie na Majostaszkach itp. Jak Wam się nie znudzi ,,DUPKI,, – przez 5 lat możecie Jej nadmuchać ? Jak myślicie,że nie śpi po nocach – to się mylicie,prędzej Wy dostaniecie urazu psychicznego waląc w mur bezradności !!! Ha,Ha,Ha !!! Raczeh Was zamkną w pokiju bez klamej za powtarzanie tego samego i do samego siebie – bo ilu czyta komentarze. Przypominam ,,Becię,, wybrało 20 tyś mieszkańców !!! Jesteście nic nie znaczącym marginesem,bez wpływu na rzeczywistość !!! pozdrawiam !

17
0
Napisz co o tym sądziszx