OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Miejskie Becikowe – marzec 2019

Podczas trzeciej w tym roku gali przywitano w “miejskiej rodzinie” 25 nowych ostrowianek i 32 nowych ostrowian, w tym dwóch braci bliźniaków. Dziś sporo było także maluchów, które 2-3 lata temu same odbierały becikowe, a teraz towarzyszyły młodszemu rodzeństwu w tej wyjątkowej uroczystości.

+

– Wszystkim rodzicom życzę dużo wytrwałości i cierpliwości do maluchów, a samym maluchom szczęśliwego życia, miłości i akceptacji oraz jak najwięcej powodów do uśmiechów – takich jak na dzisiejszej gali. – powiedziała Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wlkp.

17 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do Henia
odpowiada  zz-Top
1 rok temu

Heniu!!! zapytałem o opinie pani prezydentowej w kwestii adopcji dzieci przez pary tej samej płci i legalizację związków” ciepłych”? no i wiele osób na tym forum wypowiedziało się,że to nie jest ich szefowa miasta więc można śmiało traktować taki układ jako połowiczną władzę…

Trele - morele
1 rok temu

Trele – morele,gadu-gadu,ciągle to samo i ciągle ci sami a Becia Prezydentem, Becia w Chinach,Becia in vitro,Becia becikowe,Becia hala,Becia stadion żużlowy,Becia będzie na Majostaszkach itp. Jak Wam się nie znudzi ,,DUPKI,, – przez 5 lat możecie Jej nadmuchać ? Jak myślicie,że nie śpi po nocach – to się mylicie,prędzej Wy dostaniecie urazu psychicznego waląc w mur bezradności !!! Ha,Ha,Ha !!! Raczeh Was zamkną w pokiju bez klamej za powtarzanie tego samego i do samego siebie – bo ilu czyta komentarze. Przypominam ,,Becię,, wybrało 20 tyś mieszkańców !!! Jesteście nic nie znaczącym marginesem,bez wpływu na rzeczywistość !!! pozdrawiam !

Heniu
odpowiada  zz-Top
1 rok temu

Dlaczego piszesz prezydentowa? Becia jest prezydentem, a nie żoną prezydenta.

historyk
odpowiada  Wasal Niemców
1 rok temu

Jak nie masz nic do powiedzenia …to nie pisz bzdur ! …. A temat który poruszyłeś to już w ogóle się nie wypowiadaj… bo nie masz o tym nawet zielonego pojęcia !!

Wasal Niemców
1 rok temu

Becia jako patriotka wymieniona przez uczennicę 8 klasy obok Bartoszewskiego i reżyserki Holland, która produkuje antypolskie filmy fabularne może powiedzieć tak jak profesor który nie był nigdy profesorem. “Warto być uczciwym” tylko tyle, że ten domniemany profesor “patriota” nie dodał wobec kogo był uczciwym i dlaczego wobec innych Polaków, którzy ratowali Żydów podczas II Wojny Światowej nie był uczciwym gdyż twierdził, że podczas okupacji bardziej bał się Polaków niż Niemców?

123
1 rok temu

Nie pamiętam tak miasta zapuszczonego od dawna – pełno piasku i ziemi przy krawężnikach, jak jest sucho to się mocno kurzy, a jak pada to woda nie ma jak spływać …
Ktoś powie co do tego ma prezydent ?!
A no ma wiele jak widać bo jak tylko Caryca objęła rządy to nikt ulic nie zamiata, nie mówiąc już o zbieraniu śmieci itp.

Dumny ostrowianin
1 rok temu

Wielkiego zaszczytu dostąpili rodzice tych maluszków, bo Ania z Kalisza z kl. VIII w wypracowaniu na temat trzech patriotów, obok Władysława Bartoszewskiego zwanym profesorem i Agnieszki Holland umieściła naszą panią prezydent za co dostała piątkę. O tym wiekopomnym zdarzeniu można się było dowiedzieć na stronie pani prezydent o czym sama poinformowała. Lajów i serduszek i zachwytów od internautów było co niemiara.

Ala
odpowiada  Myszka
1 rok temu

Zazdrościsz? 😀

zz-Top
1 rok temu

Jak też miło oglądać dzieci na rękach mamy i taty. Ale jak patrze na program i poglądy “koalicji ełropejskiej”to już nie długo zobaczymy panią becie z dwoma tatusiami i dzidzią na rękach itp. A jakie zdanie na te wszystkie zboczenia ma ostrowska prezydentowa???

:)
1 rok temu

Bo Dama trzeba sie urodzic warcholki

17
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x